Бібліотека
ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ PDF Друк

Уже понад 80 років українці відзначають День Героїв - свято, що посідає особливе місце у наших серцях, адже воно не просто присвячене найкращим синам і дочкам нашої держави, а пра-пра...дідусям і бабусям, батькам і матерям, братам і сестрам, чоловікам і дружинам, родичам і знайомим чи не кожного із нас.
Герої перестають народжуватися там, де втрачається народна памʼять. Але ми не забуваємо, ми передаємо свою повагу та любов до них у віршах, піснях, малюнках, документальних та художніх книгах, а також розповідаючи історії про славне минуле наших предків дітям у школі, бібліотеці, чи вдома.
Адже без козаків, повстанців, Січових стрільців, Героїв Крут, Героїв Небесної Сотні та усіх тих Героїв, які сьогодні продовжують відстоювати наше право на життя у вільній і незалежній соборній державі, українців не існувало би як нації.
У нашій книгозбірні діє виставка  "Герої не вмирають", на якій представлені книги і публікації з журналів та збірників, завдяки яким ви можете дізнатися більше про історичних та сучасних Героїв України, які не боячись куль і кийків, поклали своє життя за рідну Батьківщину, показуючи всьому світові, що наш народ ніколи не стане на коліна.
Щиро дякуємо тим, хто сьогодні стоїть на рубежах і оберігає наш спокій
Світла пам’ять воїнам, чиє життя обірвалося у цій несамовитій пекельній битві

 
Любі матусі, з чудовим і ніжним святом Вас . З ДНЕМ МАТЕРІ.!Мирного майбутнього вашим родинам. PDF Друк

Переглянути

 
Сьогодні на подвір ї школи висаджуємо троянди. PDF Друк

Білу - як символ чистоти, відданості, любові, впевненості. Пам ятаєте пісеньку Кая та Герди ?
Трояндовий цвіт спалахне й
Відбуяє ,
Та лиш безумовна любов не
Минає !
Велична сила любові та почуття щирої дружби подолають сили зла, темряви, ненависті , ворожнечі.
Квітніть , троянди , в ім я любові , світла , миру   добра !

 
11 травня у Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) PDF Друк

Відбулися бібліотечні посиденьки «Цілую ніжно материнські руки» приурочені до Дня матері.На цей захід завітали учні 5-Д класу Рівненського ліцею 19 разом із класним керівником Ярмошевич О.С. та бібліотекарем Кащин Г.П.
Учні ознайомилися з історією виникнення свята та традиціями святкування Дня матері ,як в Україні,так і у світі. Переглянули відео «Усе починається з мами»,послухали пісню Андрія Малишка «Рідна мати моя»,брали активну участь у вікторині ,де розгадувати загадки ,доповнювали прислівʼя,виконували ритмічні вправи.
Під час заходу в читальному залі демонструвалася книжкова виставка «Літературна палітра», яка своїм змістом розкриває роль матері, її сутність, значення у творчості не тільки письменників, поетів, а й композиторів, митців, художників.

 
Європа у моєму місті ! #День_Європи PDF Друк

8 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ,яким установив в Україні День Європи.

Його відзначатимуть щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. День Європи набуває особливого значення, адже для українців він є зокрема символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.

Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Європи. Україна-країна європейська!

#День Європи-2023

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11
Как создать школьный сайт.