Край мій рідний -Україна, PDF Друк

Славна та свята земля ,
Рідна мова солов‘їна,
Місто,школа ,друзі , я.»
Такими словами розпочалась зустріч з рівненською письменницею , філологом за фахом , членом Національної спілки журналістів України та Рівненської організації Національної спілки письменників України , блогеркою та громадською активісткою Вірою Мельниковою .
Пані Віра презентувала свою нову книгу «Край мій рідний Україна».З цікавістю діти слухали поезії про красу і велич рідного краю, дізналися  про життя своїх однолітків , побували в гостях у бабусі в селі.
Авторка вчить малечу усвідомленому навчанню,глибше розуміти навколишній світ.Були присутні учні 3-Г та 4-Є класів.
Захід завершився співом пісні «Ой у лузі , червона калина».

29 січня українці шанують пам’ять героїв Крут PDF Друк
29 січня українці шанують пам’ять героїв Крут – студентів, які відчайдушно стримували більшовицький наступ біля залізничної станції Крути. Стратегічно важливу станцію під Чернігівщиною, яка вела до Києва, захищали студенти старших курсів першої в Україні юнацької військової школи імені Богдана Хмельницького. На допомогу їм були спрямовані Студентський курінь та курінь “Смерті”. Найменшим з бійців було по 16 років.
Вранці 29 січня стався напад 4-тисячної армії червоноармійців на українські позиції. Бій продовжувався цілий день, а під вечір українці організовано відступили у сторону Києва, знищуючи за собою колії.
Водночас 27 юнаків, учнів гімназій та університетів, заблукали у темряві та були взяті більшовиками на станції у полон та по-звірячому  вбиті .Згодом вони були поховані біля Аскольдової могили в Києві.
29 січня- День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь.День незламності,віри та любові до своєї Вітчизни.Святла пам‘ять Героям Крут!

Голокост. Цього не можна забувати… PDF Друк

27 січня весь світ вшановує пам‘ять загиблих в роки Голокосту - жахливої трагедії , жертвами якої стали близько шести мільйонів євреїв . В Україні було розстріляно понад півтора мільйона людей , але й до сьогодні дослідники не мають точних даних щодо справжньої кількості знищених нацистами євреїв та ромів.
Бібліотека  Рівненського ліцею 19 приєднується до вшанування цієї скорботної дати, організувавши книжкову виставку «Ніколи знову».

З нагоди державного свята Дня Соборності України PDF Друк

З нагоди державного свята Дня Соборності України, що відзначається 22 січня бібліотека Рівненського ліцею 19 приєднується до флешмобу«Книжковий ланцюг єдності»
#Книжковий_ланцюг_єдності
Книга «Державотворці.»Просвіта» Рівненщини на шляху до української України»-збірник статей ,матеріалів та документів, присвячених 90-річчю створення» Просвіти на Рівненщині».Упорядник М.Федоришин-відомий рівненський краєзнавець,культуролог.
м.Рівне
Україна вільна, єдина, незалежна!

22 січня 1919 року відбулася надзвичайно важлива подія проголошення Акта злуки (возз’єднання)УНР і ЗУНР PDF Друк

22 січня 1919 року відбулася надзвичайно важлива подія проголошення Акта злуки (возз’єднання) УНР і ЗУНР в єдину  незалежну державу . Цей день відзначають як День Соборності України . Він є символом прагнення українського народу до єдності та національного визволення .
Цьому дню присвячена книжкова виставка «Єдина . Соборна.Незалежна»,яку підготували бібліотекарі ліцею

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9