Участь у відеомарафоні із хештегом #EUУкраїна - разом до Перемоги. PDF Друк

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ…. PDF Друк

Сьогодні не тільки День закоханих ,а й Міжнародний день дарування книг. Шкільні бібліотекарі щиро вітають Вас ,та звертаються із проханням до всіх охочих і бажаючих долучитися до акції «Подаруй книгу бібліотеці». Добрі справи робити завжди приємно ,особливо з любов’ю .

День Соборності України PDF Друк

22 січня в Україні відзначається величне національне свято - День Соборності України. З нагоди цієї дати бібліотекарі підготували книжково - ілюстративну виставку «Моя єдина Україна». Актив учкому школи провів відеолекторій «Україна - Соборна  держава», учні 10-Б класу підготували цікаві інформаційні хвилинки.

Новий Рік ! PDF Друк

З нетерпінням чекаємо його,з особливим настроєм переступаємо у рік прийдешній. В шкільній бібліотеці створена казкова фотозона «Під чарівним ліхтариком або про що мовчало бібліотечне дерево»,також цікаві книжкові виставки «Зима-чарівниця», «Оповіді бібліотечного гнома Чеберяйчика», «Що прочитати на канікулах».

Бажаємо усмішок , сонячних і мирних днів,гараздів і здоров‘я в щасливому Новому році!

Переглянути відео

З повагою шкільні бібліотекарі.

«Мій рідний край, моя земля» PDF Друк

В рамках місячника популяризації краєзнавчої літератури для учнів 5-7 класів у НВК 19 було проведено інтегрований урок «Середньовічні міста», який провела вчитель  історії Одарич О.А  Бібліотекарі школи підготували цікаву музейну експозицію «Мій рідний край, моя земля» про побут та культурне життя населення краю. А п’ятикласники разом із вчителем образотворчого мистецтва Ярмошевич О.С. створили ляльку - мотанку.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7