Новини
Тиждень природничих дисциплін у школі PDF Друк e-mail
Середа, 19 травня 2021, 08:49

Екскурсія до фізичної лабораторії (переглянути)

Марафон "Що я знаю про світ, що мене оточує?"

Останнє оновлення на Середа, 19 травня 2021, 09:13
 
День музеїв у НВК № 19 PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 травня 2021, 13:31

18 травня 2021 -  Міжнародний день музею. Це свято започатковане ще у 1977 році за рішенням Генеральної ради музеїв і відзначається щорічно більш як у 150 країнах світу.

До свята музейництва долучився освітній заклад – НВК № 19. Адже, музей історії школи № 19 є осередком освіти і засобом духовно-морального, патріотичного та громадянського виховання молодого покоління.

Традиційно учні закладу проводять екскурсії, присвячені діяльності людей, які своє життя віддають служінню іншим. Це вчителі, учні, випускники закладу.

Пропонуємо завітати на онлайн екскурсію «Кримська криза в долі Рівнянина Ігоря Галайчука» яку підготували і провели учні 10-Б класу Новак Софія та Ляховчук Олександра.

Переглянути

 

Вчитель історії Одарич О.А.

 

 
Безпека дорожнього руху – це життя PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 травня 2021, 10:23

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Тому потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених Правил дорожнього руху.

У  рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в НВК №19 для учнів 10-Б була проведена година спілкування «Безпека дорожнього руху – це життя!»

Проведення заходу показало, що учні добре знають Правила дорожнього руху, володіють навичками безпечної поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід із будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Вихованці зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого й чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на дорогах.

 

Класний керівник 10-Б класу

Остафієва Є.М

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 37
Как создать школьный сайт.