Новини
«За слово цілюще Тараса – держави моєї окрасу!» PDF Друк e-mail
Четвер, 11 березня 2021, 09:29

10 березня в НВК № 19 учні 5-тих класів виготовляли літературну агітку «За слово цілюще Тараса – держави моєї окрасу!». Діти ще раз переконалися, що Тарас Григорович Шевченко – великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Його творчість невмируща.  Постать поета посідає чільне місце в українській і світовій культурі.  Діти із захопленням створювали  цей проєкт та познайомилися з новою інформацією про життєвий та творчий шлях генія.

 

Учитель української мови та літератури

Гелешко А.А.

 
Меседж-інтерактив «Тарас Шевченко для мене - …» PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 березня 2021, 11:02

05 березня відбувся меседж-інтерактив «Тарас Шевченко для мене - …» для учнів 6-7 класів. Кожен пізнав й осягнув «свого Шевченка». Для нас, українців, він став символом волі, справедливості та витривалості, символом українського руху та відродження. Учні відмітили те, що Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу, він є Пророком України, патріотом своєї Батьківщини.

Нехай Кобзар залишається і надалі прикладом для наслідування та гордості для всіх українців.

Вчитель української мови та літератури

Гелешко А.А.

 
"На струнах Кобзаревої душі" PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 березня 2021, 10:53

9.03. 2021  у 5-г класі відбулися поетичні читання "На струнах Кобзаревої душі". Учні виразно і натхненно декламували пейзажну лірику митця,  відтворювали емоції, почуття , переживання ліричного героя твору.  П'ятикласники ще раз переконалися у щирості, чуйності, щемності поетичного слова Кобзаря!

 

 

Васюта С.Д., учитель української мови і літератури

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 41
Как создать школьный сайт.