Новини
Андріївські вечорниці PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 грудня 2019, 12:45

13 грудня українці святкували одне із улюблених зимових свят – Андрія. Цього дня молодь збиралася на вечорниці, щоб повеселитися, потанцювати, поспівати, а дівчата ще й поворожити.

Учні 4-Г класу надихнули свого класного керівника Світлану Петрівну та педагога-організатора Світлану Василівну на підготовку та проведення вечорниць, на які запросили батьків і гостей. Дійство так захопило учасників і гостей, що вони разом і співали, і грали, і смакували вареники.

Метою проведення заходу було залучення дітей до вивчення та збереження звичаїв і традицій українського народу, формування морально-духовної життєво-компетентної особистості.

 

 

Генеральчук Світлана Петрівна,

класний керівник 4-Г класу

 
Творча майстерня 6-Б PDF Друк e-mail
Середа, 11 грудня 2019, 13:45

Найкращий подарунок – зроблений власними руками. Адже такі милі серцю дарунки зберігають у собі частинку тепла, піднімають настрій, а іноді, стають оберегом. Оригінальні дарунки своїми руками запам’ятовуються надовго, їх з любов’ю зберігають, згадуючи дарувальника. Для того, щоб зробити такий подарунок необов’язково мати «золоті руки», достатньо докласти трохи зусиль, запастись терплячістю і хорошими думками. Так, напередодні новорічних свят у 6-Б з допомогою місцевої майстрині було проведено майстер-клас з виготовлення декоративних подарункових янголяток  технікою «декупаж».

 
В І Т А Є М О PDF Друк e-mail
Середа, 11 грудня 2019, 13:03

В І Т А Є М О

Балашову Ірину,

ученицю 11-Б класу,

І місце у ІІ етапі Всеукраїнської

олімпіади з екології

(учитель – Возняк В.А., Мороз Ж.І.)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 81
Как создать школьный сайт.