Новини
Екоурок PDF Друк e-mail
Четвер, 13 грудня 2018, 11:50

 

07.12.2018 р. в актовому залі НВК № 19  відбувся екоурок «Сортуй сміття -  врятуй планету». Ми – перша рівненська школа, що долучилась до цієї екологічної акції. З метою навчити дітей правильно поводитися з відходами і було проведено екоурок, у якому брали участь учні 5 - 6 класів. У цікавій і наочній формі голова громадської організації «Країна Зелених Змін» Поліна Полюхович розповіла учням про необхідність сортування сміття і як правильно це робити. Для того, щоб закріпити знання на практиці, найближчим часом будуть встановлені в нашій школі контейнери для роздільного збору сміття.        Зміни починаються з нас!


Класний керівник 5-Б класу

Кузьмич О.М.

 
30 років. Відгомін поколінь… PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 грудня 2018, 10:40

Заключним акордом прозвучало 30 листопада свято на відзначення 30-літнього ювілею НВК № 19. Учасники святкового концерту порадували всіх присутніх щирим словом, зачудували майстерним співом, ліричними танцями, грою на музичних інструментах.

Як і на будь-якому святі, на нашому теж були гості. Серед них – міський голова В.Хомко, заступник міського голови Г.Кульчинська, начальник відділу освіти В.Харковець, депутат міської ради Л.Романюк, працівники відділу освіти, ветерани, пенсіонери, випускники, педагоги, які починали свій трудовий шлях 30 років тому у стінах освітнього закладу і продовжують працювати на освітянській ниві.

Присутні мали змогу поринути в історію створення школи, перенестися у дні подій,ознайомитися із життям закладу сьогодні.

Упродовж усього тижня проведені заходи повертали відвідувачів школи у минуле, знайомили із сьогоденням.

Ми впевнені, що і майбутнє буде гідним продовженням славних традицій усіх попередніх поколінь.

 

 

 

Заступник директора

Ковалевська М.Б.

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 09:07
 
Ми святкуємо ювілей PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 грудня 2018, 09:51

Із нагоди ювілею школи у вівторок  відбулися заходи під назвою  «Ми вправні і веселі». Розпочався день із спортивних змагань для учнів 2-3 класів «Руханки під музику».  Своєрідна танцювальна зарядка – це хороший спосіб не лише виконувати прості фізичні вправи, а також засіб для підняття настрою на весь день. Потім   для 2-А, 3-А, 4-А, 5-А класів проведено спортивні квести, які разом із руховою активністю розширювали знання зі спортивних теоретичних знань. Завершився день   майстер-класом «Умілі руки» для усіх бажаючих.

 

 

Учителі фізичного виховання А.А.Бондарець та І.Д.Вдовиченко.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 65
Как создать школьный сайт.