Новини
СВЯТО ДЕНЬ 6-Д КЛАСУ PDF Друк e-mail
Субота, 21 грудня 2019, 09:02

Напередодні Дня Св.Миколая учні 6-Д класу вирішили започаткувати чудову традицію і приурочити цю дату святкуванню Дню класа.

Під час відзначення дня класу були проведені різноманітні розважальні конкурси, веселі вікторини та інтерактивні ігри, які сприяли зміцненню дружніх відносин у нашому учнівському колективі, відкритті нових талантів та особистісних рис учнів нашого класу.

 

 

 

Класний керівник 6-Д класу,

Фещук Л.Р.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 грудня 2019, 08:55
 
Дарунок Миколая PDF Друк e-mail
Субота, 21 грудня 2019, 08:39

Ось уже третій рік поспіль учні 7-А класу вітають всіх школярів і учителів зі святом Миколая. Окрім інсценізованого вітання просять усіх долучитися до доброї справи – допомогти зібрати кошти на лікування важкохворим дітям. Цього року це Софійка Соловей, вихованка ДНЗ №39.  Ми дуже вдячні тим, хто не байдужий до чужого горя.

Щиро всіх вітаємо зі святом! Нехай святий Миколай благословляє всіх і посилає здоров’я

!

 

Учениця 7-А класу, Мельникович Анна

 
Майстер-клас 4-В PDF Друк e-mail
Субота, 21 грудня 2019, 08:34

Напередодні свята Миколая, 18 грудня, батьками учнів 4-В класу було організовано майстер-клас із декорування печива. Провела його мама учениці Карбушевої Анастасії. Школярі не тільки спробували себе у ролі кондитерів, а й дізналися деякі секрети прикрашання печива.

Відомо, що найкращий подарунок – той, що зроблений власноруч. Тому діти вирішили не куштувати свої «шедеври», а подарувати їх своїм рідним та близьким.

Бодаква О.В.,

класний керівник 4-В класу

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 81
Как создать школьный сайт.