Новини
Зустріч із учасником бойових дій в Афганістані PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 лютого 2019, 08:56

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річниця виведення військ із Афганістану.

З цієї нагоди 15 лютого в НВК №19 учні 8-Б класу разом із класним керівником ініціювали зустріч із учасником війни в Афганістані – Музикою Віталієм Антоновичем.

Віталій Антонович розповів про війну і свій бойовий шлях. Під час зустрічі учні 8-Б та 9-Б класів мали змогу поставити питання, які їх найбільш цікавили. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих на афганській землі, хто й нині залишається  зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь. Зустріч була теплою та зворушливою.

 

 

Класний керівник 8-Б класу Остафієва Є.М.

 
«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» PDF Друк e-mail
Четвер, 14 лютого 2019, 14:59

Живи, Кобзарю, в пам’яті  людській»

13. 02 2019 року у НКВ № 19 відбувся конкурс читців-декламаторів, юних поетів  «Живи, Кобзарю, в пам’яті  людській». У святі брали участь школярі середньої та старшої вікових категорій (5-11 класи). Учні виявили  глибоке розуміння  Шевченкових творів,  продемонстрували високу культуру художнього читання віршів (манеру, дикцію, жести), підготували  сценічний одяг, застосували відповідну атрибутику, музичний супровід. Усі учасники свята «Живи, Кобзарю, в пам’яті  людській»   були у піднесеному настрої.

Сушньова Анна,  Балашова Ірина, учениці 10-А класу (учитель Наконечна Зоя Вікторівна) і Мартинюк Валерія, Сосюк Аліна, учениці 7-Г класу ( учитель Харечко Людмила Герасимівна) гідно представлятимуть нашу школу на міському рівні.

 

Учителі української мови і літератури НВК № 19

 
Зустріч з представниками ювенальної превенції PDF Друк e-mail
Середа, 13 лютого 2019, 11:43

 

08 лютого в НВК № 19 проведено зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області лейтенантом поліції Самолюк А.О. та майором поліції Паламарчук А.О.

На заході було презентовано фільм про дитячу колонію, який вразив підлітків та наштовхнув на особистісні роздуми. Школярів зацікавила бесіда про безпеку спілкування в інтернеті.

 

 

Соціальний педагог

Гірак І.А.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 65
Как создать школьный сайт.