Новини
Година спілкування « Будь другом лісу» PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 березня 2019, 14:40

18.03.2019 року учнівським самоврядуванням 5-Д класу була проведена година спілкування на тему « Будь другом лісу» для учнів 7-А класу в рамках відзначення Міжнародного дня лісу.

Під час години спілкування учні 5-Д класу ознайомили свої старших друзів з рослинам та тваринами, які занесені до Червоної книги України і потребують бережного ставлення. Актив 5-Д класу підготував відео і всі присутні мали чудову нагоду послухати шум лісу та помилуватися його краєвидами. Учнями 5-Д класу було підготовлено та проведено ряд цікавих ігр та квестів.

Під кінець години спілкування учні разом склали правила та норми поведінки в лісі та ще раз наголосили про необхідність охорони лісу як частини природи.

 

 

Учнівське самоврядування 5-Д класу

 

 
Чужих дітей не буває!!! PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 березня 2019, 14:22

Чужих дітей не буває!!!

21 березня учні 8-В класу відвідали Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр.

Книжечки, розмальовки, різноманітні ігри, канцтовари, засоби гігієни, іграшки, одяг, взуття було передано вихованцям  закладу- діткам дошкільного та молодшого шкільного віку. Але важливішим для малечі виявилося живе спілкування. Вони бігли до нас, «обліплювали» з усіх боків, кожен щось розповідав, ділився секретами. Дівчата 8-В класу не могли стримати сліз від теплоти та душевності такої зустрічі. Час, проведений із дітками, ми пам`ятатимемо довго.

 

Класний керівник Стельмах Галина Володимирівна

 
Міжнародний День франкофонії PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2019, 17:05

20.03.2019 р. в НВК № 19 відзначено свято всіх, хто говорять французькою, а також всіх, хто вивчають і люблять французьку мову.     Проведено інформаційну п’ятихвилинку перед школярами початкових класів з метою популяризації мови, презентовано цікаві дитячі стіннівки, малюнки, поробки. Вчителем французької мови Фещук Людмилою Ростиславівною проведено показовий урок для колег у 5-В класі з використанням інноваційних методів навчання.

Учні 10-го класу на перервах виконували пісні французькою мовою та інсценізували уривок із мюзикла «Нотр-Дам де Парі» за мотивами роману Гюго

.

 

Вчитель французької мови

Фещук Л.Р.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 65
Как создать школьный сайт.