Новини
Мовно-літературний квест «Вояж» PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 листопада 2018, 09:00

09 листопада 2018 року з нагоди Дня писемності в НВК №19 відбувся мовно-літературний квест «Вояж», у якому взяли участь учні 5-А та 6-В класів.

Варто зазначити, що під час квесту панував здоровий дух змагань і бажання перемогти. Приємно було спостерігати за згуртованою і командною роботою учнів. Вихованці наполегливо й старанно працювали над завданнями, проявляючи кмітливість, винахідливість,  творчість, усвідомлюючи значущість рідної мови.

 

Учитель української мови та літератури Остафієва Є.М.

 
Мова – духовне багатство народу. PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 15:49

Мова – духовне багатство народу.

Василь Сухомлинський

 

8 листопада у нашій школі було проведено бібліотечний урок «Мово українська, гордосте моя». Перед учнями 10-А і 10-Б класів виступила бібліотекар О.В. Файзенберг, яка розповіла про історію Дня української писемності.

Учениці 10-А класу Катерина Чабан, Дарина Приходько та Дарина Автомчук підготували ряд повідомлень та відеоматеріалів з історії української мови. Вони розповіли про те, що наша мова лексично та стилістично багата, вона вирізняється серед інших слов’янських мов своєю милозвучністю та пісенністю.

Особливий настрій створили сучасні пісні та вірші у виконанні учнів.

Наприкінці уроку школярі зробили висновок, що мова є однією з головних ознак національної ідентичності. Опановуючи рідну мову, ми засвоюємо культурний досвід попередніх поколінь.

 

 

 

Учитель української мови З. В. Наконечна

та бібліотекар О. В. Файзерберг

Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2018, 16:11
 
Відеоурок « Джерелами української писемності» PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 16:16

08 листопада до Дня писемності та мови у 7 – г класі було проведено       відеоурок « Джерелами української  писемності». Учні переглянули відео про першооснови сучасної української мови, які були закладені кілька тисяч років тому. Діти декламували прекрасні вірші про рідну мову, милувалися красою народної пісні, веселилися, слухаючи твори українських гумористів. Школярі переконались, що українська мова – скарбниця духовної  і культурної спадщини народу. Тож давайте плекати, оберігати та звеличувати її.

 

Учитель української мови та літератури  Харечко Л. Г.

Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2018, 16:17
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 59
Как создать школьный сайт.