Новини
Вітаємо Переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 жовтня 2021, 08:17

8 клас

І місце Харечко Катерина – вчитель Томашевська О. М.

ІІ місце Демидюк Владислав – вчитель Томашевська О. М.

Омельчук Мирослава – вчитель Томашевська О. М.

ІІІ місце Рибачук Христина – вчитель Кузьмич О.М.

Онищук Юрій – вчитель Кравчук В.С.

Шило Артем – вчитель Кузьмич О.М.

9 клас

І місце Волощук Захар – вчитель Ничипорук В.В.

ІІ місце Потапчук Дарія – вчитель Петрушко Т.А.

Рой Дарина – вчитель Ничипорук В.В.

ІІІ місце Наконечна Надія – вчитель Лотоцька З.Я.

Лежняк Дмитро – вчитель Ничипорук В.В.

Котик Ілля – вчитель Ничипорук В.В.

10 клас

І місце Стеблевець Максим – вчитель Ничипорук В.В.

ІІ місце Іванчук Артем – Ничипорук В.В.

Кашицька Ельвіра – Лотоцька З.Я.

ІІІ місце Пастушок Анна – Томашевська О.М.

Матроніна Катерина – ЛотоцькаЗ.Я.

Андрошулік Костянтин – Ничипорук В.В.

11 клас

І місце Мандрик Юлія – вчитель Ничипорук В.В.

ІІ місце Воронюк Ольга – Ничипорук В.В.

Гогон Софія – Томашевська О.М.

ІІІ місце Михайлевич  Маргарита – Ничипорук В.В.

Кашуба Ігор – Ничипорук В.В.

Кудряшова Валерія – Ничипорук В.В.

 
Вітаємо переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 жовтня 2021, 08:16

8 клас

І місце

Харечко Катерина – 8-В  клас

ІІ місце

Демидюк Владислав – 8-В  клас

Соловей Каріна  – 8-В  клас

ІІІ місце

Тимошенкова Мартіна – 7-А клас

Белиця Дарина – 7-А клас

 

Вчитель  Фещук Л.Р.

 
Вітаємо переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 жовтня 2021, 08:15

8 клас

І місце

Бухало Єва – 8-Б  клас

ІІ місце

Шевчук Святослав – 8-В  клас

ІІІ місце

Харечко Катрина – 8-В  клас

Губалев Олексій – 8-В клас

Вчитель  Попова К.В.

9 клас

ІІ місце

Грабовець Олександра – 9-Б  клас

Потапчук Дарія – 9-А клас

Вчитель Приндета О.П.

10 клас

І місце

Пастушок Анна – 10-Б  клас

ІІ місце

Андрошулік Костянтин – 10-А  клас

ІІІ місце

Козяр Владислав – 10-А  клас

Ктіторов Олександр – 10-А клас

Вчитель Одарич О.А.

11 клас

І місце

Кашуба Ігор – 11-Б  клас

ІІ місце

Кудряшова Валерія – 11-А  клас

Вчитель Приндета О.П.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 жовтня 2021, 08:15
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 41
Как создать школьный сайт.