Новини
30 років. Відгомін поколінь… PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 грудня 2018, 10:40

Заключним акордом прозвучало 30 листопада свято на відзначення 30-літнього ювілею НВК № 19. Учасники святкового концерту порадували всіх присутніх щирим словом, зачудували майстерним співом, ліричними танцями, грою на музичних інструментах.

Як і на будь-якому святі, на нашому теж були гості. Серед них – міський голова В.Хомко, заступник міського голови Г.Кульчинська, начальник відділу освіти В.Харковець, депутат міської ради Л.Романюк, працівники відділу освіти, ветерани, пенсіонери, випускники, педагоги, які починали свій трудовий шлях 30 років тому у стінах освітнього закладу і продовжують працювати на освітянській ниві.

Присутні мали змогу поринути в історію створення школи, перенестися у дні подій,ознайомитися із життям закладу сьогодні.

Упродовж усього тижня проведені заходи повертали відвідувачів школи у минуле, знайомили із сьогоденням.

Ми впевнені, що і майбутнє буде гідним продовженням славних традицій усіх попередніх поколінь.

 

 

 

Заступник директора

Ковалевська М.Б.

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 09:07
 
Ми святкуємо ювілей PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 грудня 2018, 09:51

Із нагоди ювілею школи у вівторок  відбулися заходи під назвою  «Ми вправні і веселі». Розпочався день із спортивних змагань для учнів 2-3 класів «Руханки під музику».  Своєрідна танцювальна зарядка – це хороший спосіб не лише виконувати прості фізичні вправи, а також засіб для підняття настрою на весь день. Потім   для 2-А, 3-А, 4-А, 5-А класів проведено спортивні квести, які разом із руховою активністю розширювали знання зі спортивних теоретичних знань. Завершився день   майстер-класом «Умілі руки» для усіх бажаючих.

 

 

Учителі фізичного виховання А.А.Бондарець та І.Д.Вдовиченко.

 
Школа святкує… PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 грудня 2018, 08:59

Із нагоди святкування 30-ти літнього ювілею школи був проведений «Лайфхак українською». Це передача, що дозволяє легко та безболісно познайомитися з особливостями української мови, де озвучені варті уваги правила та винятки, а двоє акторів ілюструють їх несподіваними скетчами.

«Усе ще приймаєте участь, замість того, щоб брати? Задаєте питання, а не ставите? І зовсім не розумієте, чому «на жаль» пишемо окремо? Це вже більше не проблема!».  Сьогодні «Лайфхак українською» її вирішив.

Захід викликав гарний настрій, позитивні емоції. Усі відмітили те, що він сподобався, оскільки мало хто з присутніх відвідував такий подібний раніше. Виникає потреба організовувати такі інтернет-комунікації в майбутньому.

До зустрічі в рамках 40-ка літнього ювілею!

 

Вчитель української мови

Хоменко А.А.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 59
Как создать школьный сайт.