Новини
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 жовтня 2018, 12:29

7 клас:  І м.  – Гетьман Ольга 7-А (вч. Семенюк В.О.)

ІІ м. – Козяр Владислав 7-А (вч. Семенюк В.О.)

Іванчук Артем 7-А (вч. Семенюк В.О.)

ІІІ м. – Одуд Андрій 7-А (вч. Семенюк В.О.)

Границький Владислав 7-А  (вч. Семенюк В.О.)

Чекун Микола 7-А (вч. Семенюк В.О.)

8 клас:  І м. – Гуз Вікторія 8-Б (вч. Букша Н.М.)

ІІ м. – Ляховчук Олександра 8-Б (вч. Букша Н.М.)

ІІІ м. – Гогон Софія 8-А (вч. Букша Н.М.)

Михайлевич Маргарита 8-А (вч. Букша Н.М.)

9 клас:  І м.  – Козяр Владислава 9-А (вч. Семенюк В.О.)

ІІ м. – Собко Ангеліна 9-Б (вч. Семенюк В.О.)

ІІІ м. – Микуляк Юлія 9-А (вч. Семенюк В.О.)

Петрук Наталія 9-Б (вч. Семенюк В.О.)

10 клас: І м.  – Приходько Дарина 10-А (вч. Букша Н.М.)

ІІ м.  – Удодік Софія 10-Б (вч. Букша Н.М.)

ІІІ м.  – Обребський Юрій 10-Б (вч. Букша Н.М.)

Мельник Назар 10-А (вч. Букша Н.М.)

Арабаджи Анжеліка 10-А (вч. Букша Н.М.)

11 клас: І м.  – Процюк Богдана (вч. Букша Н.М.)

ІІ м.  – Козачок Максим (вч. Букша Н.М.)

 
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 12:52

8 клас:  І м.  – Михайлевич Маргарита 8-А (вч.Томашевська О.М.)

ІІ м. – Мандрик Юлія 8-Б (вч. Томашевська О.М.)

ІІІ м. – Марченко Олександра 8-А (вч. Томашевська О.М.)

9 клас:  І м. – Чичук Єлизавета 9-А (вч.Салівончик Л.І.)

ІІ м. – Артемюк Олена 9-А (вч.Салівончик Л.І .)

ІІІ м. – Петрушин Віктор 9-А (вч.Салівончик Л.І .)

10 клас: І м.  – Чабан Катерина 10-А (вч. Томашевська О.М.)

Удодік Софія 10-Б  (вч. Андрошулік І.С.)

ІІ м. – Обребський Юрій 10-Б (вч. Андрошулік І.С.)

11 клас: І м.  – Нижньов Максим (вч. Ничипорук В.В.)

ІІ м. – Ярмолюк Маргарита (вч. Ничипорук В.В.)

ІІІ м.  – Ковальчук Богдана (вч. Андрошулік І.С.)

 
Графік роботи гуртків PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 12:40

Назва гуртка

Керівник гуртка

День та час проведення гурткової  роботи

№ каб.

К-сть год.

 

1.

 

Гурток хорового співу

 

Рогаль В.В.

СР. 11.25 – 12.10

12.20 – 13.05

ПТ.12:20 – 13:05,

13:25 - 14:10

Актовий зал

4

 

 

2.

 

 

Вокальний гурток

 

 

Вавринюк О.Ю.

ВТ. 14:20 – 15:05

СР. 14:20 – 15:05

СБ. 14:20 – 15:05

15:15 – 16:00

 

417

4

 

 

3.

 

Гурток «Захисник Вітчизни»

 

Аношко В.І.

ПН 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

СР. 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

 

419

4,5

4.

 

Гурток «Юні екологи»

 

Бондарчук І.М.

ВТ. 15:30 – 16:15

16:20 –17:05

СР. 15:30 – 16:15

16:20 –17:05

413

4

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Гурток драматичний

 

 

 

 

Рогаль С.Р.

ВТ. 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

СР. 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

ЧТ. 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

ПТ. 15:15 – 16:00

16:10 –16:55

Актовий зал

8

 

6.

 

Гурток «Умій врятувати життя»

 

Купріян О.В.

ПН. 16:30 – 17:15

17:20 – 18:05

ВТ. 16:00 – 16:45

16:50 – 17:35

313

4

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 жовтня 2018, 12:48
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 57
Как создать школьный сайт.