І в цій війні ми знову перемагаємо PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 січня 2023, 21:58

І в цій війні ми знову перемагаємо, бо нині Росії протистоїть не кілька сотень добровольців, а багатотисячна і високопрофесійна оснащена українська армія. На боці України не кілька держав, що визнавали нас у 1918-му, а практично весь цивілізований світ, який засуджує російську агресію.

Ми перемагаємо, бо не забули про бій 29 січня 1918 року

Мельникович Анна, голова учнівського самоврядування ліцею.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 січня 2023, 22:15

Крути - бій за майбутнє PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 січня 2023, 21:56

Сьогодні ми згадуємо подвиг героїв Крут - студентів-добровольців. Понад сто років тому, не маючи бойового досвіду, вони стали на захист вільної України. 300 юнаків намагалися зупинити багатотисячний більшовицький наступ на столицю.

Історія повторюється знову.

Так само, взимку, але вже 2022 року, київські студенти взяли до рук зброю, записалися в Територіальну оборону, вступили до лав ЗСУ. Вони, як і герої Крут, стали боронити від московитів свободу своєї держави.

Сьогодні нам вдалося відстояти Київ, але боротьба за незалежність України триває. Ми маємо пам'ятати уроки історії, пам' ятати тих, хто писав цю історію власною кров'ю.

До Дня пам'яті Героїв Крут учнівське самоврядування провело ряд заходів: відеолекторій, фотовиставку, інформаційне повідомлення в групи старост та класних керівників.

Рогаль С. Р., педагог-організатор ліцею.

День пам'яті жертв голокосту PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 січня 2023, 09:59

Міжнародний день пам'яті жертв голокосту

День пам'яті жертв голокосту