Міжнародний День франкофонії PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2019, 17:05

20.03.2019 р. в НВК № 19 відзначено свято всіх, хто говорять французькою, а також всіх, хто вивчають і люблять французьку мову.     Проведено інформаційну п’ятихвилинку перед школярами початкових класів з метою популяризації мови, презентовано цікаві дитячі стіннівки, малюнки, поробки. Вчителем французької мови Фещук Людмилою Ростиславівною проведено показовий урок для колег у 5-В класі з використанням інноваційних методів навчання.

Учні 10-го класу на перервах виконували пісні французькою мовою та інсценізували уривок із мюзикла «Нотр-Дам де Парі» за мотивами роману Гюго

.

Вчитель французької мови

Фещук Л.Р.

Безпечний інтернет PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2019, 12:14

Сьогодні, 15 березня 2019 року, учні 7-Г класу на чолі з активними членами учнівського самоврядування школи Солімчук Наталею, Сосонюк Аліною та Мартинюк Валерією провели для молодших школярів лекцію-урок «Інтернет залежність, як актуальна проблема сучасності».

Були обговорені такі важливі питання для підлітків, як:

1. Скільки часу в день проводити за комп’ютером?

2. Які сайти найчастіше відвідуєте?

3. Чим загрожує постійне відвідування соціальних мереж?

4. Що таке інтернет-залежність?

В ході дискусій були вироблені рекомендації щодо безпечного користування інтернетом.

Учком 7-Г класу

Творча справа 3-В PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2019, 13:40

Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого, познайомитися ближче з людьми, чиї професії викликають у кожного інтерес та повагу. Екскурсії - це ті події, які пізніше згадуються все життя.

У рамках проведення колективної творчої справи та з метою ознайомлення школярів із дивовижним світом професій батьками учнів 3-В класу було організовано та проведено екскурсії у відділення патрульної поліції та на телебачення. Хлопчики та їх батьки дізналися про нелегкі та  небезпечні будні патрульних поліцейських, «попрацювали» у тренажерному залі та уявили себе поліцейськими, сидячи за кермом машини. Дівчатка ж, побувавши з батьками на телебаченні, мали змогу зазирнути по ту сторону екрану і побачити всю телевізійну «кухню» зсередини.

Третьокласники були дуже задоволені екскурсіями, зустріччю із цікавими людьми, отримали позитивні емоції та гарний настрій!

Класний керівник 3-В класу Бодаква О.В.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 08:31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>