Безпека дорожнього руху – це життя PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 листопада 2018, 11:05

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. Насамперед, це підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених Правил дорожнього руху.

У  рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в НВК №19 для учнів 8-Б була проведена година спілкування «Безпека дорожнього руху – це життя!»

Проведення заходу показало, що учні добре знають Правила дорожнього руху, володіють навичками безпечної поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Вихованці зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого й чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на дорогах.

Класний керівник 8-Б класу Остафієва Є.М.

Мовно-літературний квест «Вояж» PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 листопада 2018, 09:00

09 листопада 2018 року з нагоди Дня писемності в НВК №19 відбувся мовно-літературний квест «Вояж», у якому взяли участь учні 5-А та 6-В класів.

Варто зазначити, що під час квесту панував здоровий дух змагань і бажання перемогти. Приємно було спостерігати за згуртованою і командною роботою учнів. Вихованці наполегливо й старанно працювали над завданнями, проявляючи кмітливість, винахідливість,  творчість, усвідомлюючи значущість рідної мови.

Учитель української мови та літератури Остафієва Є.М.

Мова – духовне багатство народу. PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 15:49

Мова – духовне багатство народу.

Василь Сухомлинський

8 листопада у нашій школі було проведено бібліотечний урок «Мово українська, гордосте моя». Перед учнями 10-А і 10-Б класів виступила бібліотекар О.В. Файзенберг, яка розповіла про історію Дня української писемності.

Учениці 10-А класу Катерина Чабан, Дарина Приходько та Дарина Автомчук підготували ряд повідомлень та відеоматеріалів з історії української мови. Вони розповіли про те, що наша мова лексично та стилістично багата, вона вирізняється серед інших слов’янських мов своєю милозвучністю та пісенністю.

Особливий настрій створили сучасні пісні та вірші у виконанні учнів.

Наприкінці уроку школярі зробили висновок, що мова є однією з головних ознак національної ідентичності. Опановуючи рідну мову, ми засвоюємо культурний досвід попередніх поколінь.

Учитель української мови З. В. Наконечна

та бібліотекар О. В. Файзерберг