Вітаємо володаря "Кубку майбутніх чемпіонів" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 червня 2019, 12:23

У фіналі представники НВК №19 перемогли суперників з ЗОШ №25 та здобули перемогу з рахунком 2:1
Нагороджував переможців зірка футболу, колишній гравець ФК «Динамо» (Київ), Заслужений майстер спорту - Володимир Бессонов.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 12:30

Товариський футбольний матч PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 08:26

Напередодні відзначення Міжнародного  дня захисту дітей із представниками ювенальної поліції зіграли товариський футбольний  матч  учні Рівненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19.  Гра команд була рівною, і кінцевий результат свідчить про це, матч завершився з рахунком 10:10. Юні футболісти були у захваті від цього матчу і мріють про подальші футбольні баталії.

Соціальний педагог      Гірак І.А.

Відкриття футбольного міні-поля PDF Друк e-mail
Середа, 15 травня 2019, 13:33

15 травня у НВК № 19 відбулася знаменна подія для жителів мікрорайону «Ювілейний»: відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям. На святі були присутні начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому В.С.Харковець, ініціатор проекту депутат міської ради Любов Романюк, батьки, діти, учителі.

Право відкрити футбольне поле надано команді-переможиці І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської футзальної ліги. Гравці продемонстрували свою майстерність перед присутніми.

Цей весняний день увійде в історію нашого освітнього закладу.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 65