У серці зоріє святе ім’я Генія PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 березня 2021, 08:12

«У серці зоріє святе ім’я Генія» під такою назвою  4 березня  в НВК №19  відбувся урок-КВК між учнями 6-Б класу. Підготовка школярів до цього змагання пройшла ґрунтовно, адже були висвітлені різні питання, зокрема позапрограмового характеру. Такі уроки розвивають в учнів естетичний смак, дають можливість розкрити талант, виховують гордість за культурні надбання свого народу. Кожен відчув себе частинкою великого українського народу, який із такою любов’ю і болем оспівував у своїх творах великий український митець.

Учитель української мови та літератури

Остафієва Є.М.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 березня 2021, 10:51

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" PDF Друк e-mail
Четвер, 04 березня 2021, 16:05

Вітаємо переможців та учасників VIII Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" з предметів початкової школи!!!
Дев'ять учнів 4-А класу взяли у цій олімпіаді участь. Шість з них вибороли призові місця та  отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів. Троє отримали сертифікати учасників.
Вчитель Вознюк Тетяна Миколаївна.

: «Безпека в інтернеті» для учнів 5-Б класу PDF Друк e-mail
Четвер, 04 березня 2021, 15:13

02.03.2021 року представник ювенальної превенції, Лещук Ірина Миколаївна, провела урок на тему: «Безпека в інтернеті» для учнів 5-Б класу.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 31