Пришкільний табір 2018
15.06.2018р. Урочисте закриття табору PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 червня 2018, 11:52

15.06.2018р. в НВК №19 м. Рівного завершив свою роботу пришкільний табір «Віночок».

Чотирнадцятий день табору розпочався ранковою зарядкою. В рамках урочистого закриття відбулася святкова лінійка та презентація загонів у формі флешмобу.

Пізніше діти малювали малюнки та описували свої враження про перебування в таборі.

Закінчився табірний день святковою дискотекою.

Пришкільний табір ВІНОЧОК 2018 (Переглянути відео)

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 12:01

14.06.2018р. День капелюшків PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 червня 2018, 11:37

Все діло в капелюшку…

Сьогодні у таборі «Віночок» відбувся День капелюшків.

Усі діти з радістю йшли у незвичних головних уборах. Учасники свята проявили відмінні дизайнерські якості.

Завершилося свято модним показом незвичайних капелюхів, які продемонстрували учасники цього цікавого дійства. Найкращі капелюшкові фантазії можуть позмагатися з капелюшками самої Катерини Осадчої.

Також діти мали можливість переглянути виставу «Мама для мамонтеняти» у ляльковому театрі.  І прийняли активну участь у загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України».

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 11:52

12.06.2018р. День розваг та бантиків PDF Друк e-mail
Четвер, 14 червня 2018, 10:32

Як метелики на квітах бантики на наших дітях

День, як завжди, розпочався з ранкової зарядки та веселих розваг на свіжому повітрі.

До цього дня кожен загін готувався дуже ретельно.  Діти прикрашали себе  різними бантами та бантиками: з різних матеріалів, кольорів; різними за величиною.  По загонах проводилися конкурси та ігри з бантиками:

·        Порахуйте, скільки бантиків у кожного з вас.

·        Піймай бантик-метелик.

·        Підстрибни до бантика.

Наприкінці дня були обрані переможці за номінаціями:

·        «Найкумедніший бантик»

·        «Найбільший бантик»

Також сьогодні вихованці табору з великим задоволенням відпочили в розважальному центрі «Турбіна».

День видався різноманітним, насиченим та цікавим.

Переглянути фото

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 10:44

08.06.2018р. День дружби PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 червня 2018, 09:35

День дружби

«Дружба єднає щирі серця» – саме під таким девізом пройшов День дружби в нашому таборі. Діти співали пісні про дружбу, малювали свого улюбленого друга, складали вірші та частівки про дружбу, виготовляли подарунки друзям.

Весело пройшли змагання між загонами, де переможцем стала Дружба.

Також Якимчук Вікторія взяла участь в Олімпійському дні під егідою НОКУ та виборола І місце у бігу на 60м серед 1-4 класів. А мовний загін «Дзвіночки» достойно представив себе на конкурсі «Song battle» у ЗОШ №22.

День видався різноманітним, насиченим та цікавим. Найбільше дітям сподобалася дискотека на природі.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 червня 2018, 10:22

07.06.2018р. День козацтва PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 11:08

«Козацькому роду нема переводу»

07.06.18 р.  утаборі «Віночок» НВК №19 відбувся день козацтва.

Діти мали можливість відвідати козацький табір "Гайдамаки" та провести чудовий відпочинок на природі. Вихованці ознайомились із життям козаків, їхнім побутом, звичаями. Взяли участь уіграх, забавах, стрільбі із лука. Найбільше запам’яталися катання на бричці та стрибання на батуті.

День для дітей завершився смачним обідом та рухливими іграми на шкільному майданчику.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 червня 2018, 11:20

Сторінка 1 з 2