Пришкільний табір 2019
13.06.2019р. Урочисте закриття табору PDF Друк e-mail
Субота, 22 червня 2019, 09:12

13.06.2019р. у НВК №19 м. Рівного завершив свою роботу пришкільний табір «Віночок».

Чотирнадцятий день табору розпочався ранковою зарядкою. В рамках урочистого закриття відбулася святкова лінійка та презентація загонів у формі флешмобу. Найактивніші учасники табору були нагороджені грамотами.

Пізніше діти мали можливість переглянути виставу «Золоте курча», малювали малюнки та описували свої враження про перебування в таборі.

Закінчився табірний день святковою дискотекою.

12.06.2019р. День спорту PDF Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 20:19

У таборі «Віночок» знову відбувся день спорту. День, як завжди, було розпочато з ранкової зарядки. Цей день діти провели на колесах. Із великим вони взяли участь у різноманітних естафетах на роликах, скейтах, самокатах та велосипедах.

11.06.2019р. День капелюшків PDF Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 20:16

Все діло в капелюшку…

Сьогодні у таборі «Віночок» відбувся День капелюшків.

Усі діти з радістю йшли у незвичних головних уборах. Учасники свята проявили відмінні дизайнерські якості.

Завершилося свято модним показом незвичайних капелюхів, які продемонстрували учасники цього цікавого дійства. Найкращі капелюшкові фантазії можуть позмагатися з капелюшками самої Катерини Осадчої.

Також діти мали можливість одягнути 3D капелюшки та  подорожувати країною у віртуальній реальності.

10.06.2019р. День творчості PDF Друк e-mail
Середа, 12 червня 2019, 20:12

Діти з радістю взяли участь у майстер-класі з виготовлення виробу «Ангел охоронець». Також малювали малюнки та співали пісні.

07.06.2019р. День руху PDF Друк e-mail
Неділя, 09 червня 2019, 19:28

Рух – це життя, а життя – це рух.

Сьогодні у таборі «Віночок» день руху. Мета дня – ознайомити дітей  з різними способами активного відпочинку.

Діти брали участь у спортивних конкурсах, естафетах, рухливих іграх. Хлопчики та дівчатка активно долучилися до акції малюнок на асфальті «Дорожній рух», а також згадали про правила дорожнього руху та безпечної поведінки у громадських місцях.

Декілька вихованців взяли участь зі своїм тренером Вдовиченком І.Д. в Олімпійському дні, який проводився під егідою Національного олімпійського комітету України, та вибороли призові місця.

Біг - Якимчук В. (І місце), Либак А. (ІІ місце).

Стрибки зі скакалкою - Лещук В. (І місце).

Метання кілець - Мокроуз В., Наливайко А., Либак А.

Наші вітання!!!

Завершився спортивний день відпочинком на свіжому повітрі.

Сторінка 1 з 3