Пришкільний табір 2021
Четвер, 17 червня 2021, 19:07

17.06.2021р.

День охорони довкілля

У цей день вихованці пришкільного табору «Віночок» енергійно взяли участь у проведенні екологічних флешмобів «Будь другом природі!», «Збережи довкілля!». Діти готували листівки, газети та поробки, які були присвячені охороні та збереженню природи рідного краю і нашої планети. Цікаво та змістовно були проведені бесіди по загонах: «Природа і ми: друзі чи вороги?», «Вплив людини на космос».

Також діти мали можливість відвідати планетарій і переглянути фільм «Зоряне небо».

Кожен для себе зміг обрати шлях, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але усі вихованці зрозуміли, що разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів і нашого довкілля.

День музики PDF Друк e-mail
Середа, 16 червня 2021, 19:35

16.06.2021р.

День музики

День у таборі, як завжди,  розпочався з ранкової зарядки та смачного сніданку. Далі вихованці  з нетерпінням чекали на музичне свято «Табір має талант».

Разом з вихователями діти готували флешмоби та музичні номери. Усі бажаючі мали можливість заспівати улюблені пісні в дитячому караоке, розшифрувати назви музичних інструментів, взяти участь у танцювальному батлі та продемонструвати свої таланти.

День був емоційно насиченим, тому діти з чудовим настроєм повернулися додому.

Останнє оновлення на Середа, 16 червня 2021, 19:45

День казки PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 червня 2021, 19:09

15.06.2021р.

День казки

Вихованці табору сьогодні із задоволенням поринули у світ чарівної КАЗКИ.

День розпочався з конкурсу малюнків  «Мій улюблений  казковий герой».

У першій половині дня діти мали можливість переглянути виступ акторів театру «Сонях». Далі розвивали свою акторську майстерність, взявши участь у постановці казки на новий лад.  Вихованці творчо підійшли до підготовки номерів. Їх виступи були цікаві, з гумором і вирізнялися оригінальністю.

Також діти брали активну участь у казковій вікторині «У світі казки чарівної». Цікаво і весело відбулася музична гра  «Відгадай пісню з мультфільму» та «Упізнай казковий голос».

У другій половині дня діти займалися в творчих гуртках за розкладом, розвивали свої вміння і навички.

День промайнув швидко, весело та з користю для вихованців. Казка навчила бути дружніми, добрими та приходити на допомогу один одному.

День дружби PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 червня 2021, 15:38

14.06.2021р.

День дружби

«Дружба єднає щирі серця» – саме під таким девізом пройшов День дружби в нашому таборі. Діти співали пісні, складали вірші та частівки про дружбу, малювали свого улюбленого друга, виготовляли подарунки друзям.

Весело пройшли змагання між загонами, де переможцем стала ДРУЖБА.

Також вихованці переглянули лялькову виставу «Поросятко Чок» від  Рівненської  школи театрального мистецтва.

День видався різноманітним, насиченим та цікавим.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 16:29

День відкриття табору PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 червня 2021, 18:22

11.06.2021р.

Урочисте відкриття табору

Увага! Увага! Увага! Вас вітає пришкільний табір «Віночок»!

У НВК №19 відбулося урочисте відкриття табору.

Кожен загін мав можливість підготувати власну презентацію. Діти проголошували девіз, демонстрували свої емблеми, загонові газети, співали пісні, розповідали вірші.

В рамках урочистого відкриття відбувся флешмоб.

На завершення дня діти смачно пообідавши із задоволенням взяли участь у грі «Мафія». День видався веселим та насиченим.

Відео "Урочисте відкриття табору" тут.

Останнє оновлення на Неділя, 13 червня 2021, 11:08

Сторінка 1 з 2