Мовний загін шкільного табору 2018
Прощавайте, "Дзвіночки", до наступного року!

15. 06. 2018р. відбулося закриття табору. Мовний загін "Дзвіночки" виступив з своєю презентацією англійською мовою.

А потім відбулося підведення підсумків зміни і нагородження. Всі діти отримали сертифікати загону.

Прощавайте, "Дзвіночки", до наступного року!

Вихователі загону

Лотоцька З.Я., Кирильчук Л.Л.

Калейдоскоп подій

Ось і наближається до кінця табірна зміна. Але життя в мовному загоні «Дзвіночки» вирує.

08.06.2018 р. мовний загін брав участь у конкурсі «Song battle», де представив загонову пісню англійською мовою. «Дзвіночки»  за свою емоційність, оригінальність ідеї, артистизм  та виразність посіли ІІІ місце.

11.06.2018 р. - День спорту в таборі. Загін «Дзвіночки» брав участь у міжшкільній спартакіаді. Діти з задоволенням грали і виконували різноманітні вправи.

А після обіду на «Дзвіночків» чекав квест «Our nature».

12.06.2018 р. «Дзвіночки» відпочивали в дитячому світі розваг «Мультіпарк».

Після обіду грали в командах різні лексичні ігри.

13.06.2018 р. мовний загін розробляв проект «How to help save the Earth». Завданням дітей було продумати, що можна зробити, щоб захистити навколишнє середовище і зберегти нашу планету чистою, щоб жити в гармонії з природою. Свої ідеї презентували англійською мовою

Вихователь загону Хоменко А.А.

Новини із життя мовного загону.

04. 06. 2018 р. мовний загін «Дзвіночки» відвідав Рівненський міський палац культури «Текстильник» і переглянув виставу «Дюймовочка». Враженнями після перегляду вистави ділилися англійською мовою.

А потім прогулялися цікавими місцями міста.

05.06.2018 р. «Дзвіночки» відвідали виставку тварин. А після обіду діти презентували свої творчі наробки про звірів, яких побачили англійською мовою.

06.06.2018 р. мовний загін «Дзвіночки» мав чудову можливість продемонструвати свої знання з англійської мови, взявши участь у конкурсі «English Battle».

07. 06. 2018 р. «Дзвіночки» відвідали козацький табір «Гайдамаки», де побачили життя козаків, ознайомилися з їхнім побутом, звичаями. А також грали  в козацькі та спортивні ігри. Враженнями ділилися англійською мовою.

Вихователь загону Хоменко А.А.

Сторінка 1 з 2