Мовний загін шкільного табору 2019
13 червня відбулося закриття літнього табору.

Швидко промайнули 3 тижні цікавого, захоплюючого життя. Діти покращили свої знання з іноземної мови, весело провели час та оздоровились.
Загін отримав  подяку за активну участь у спортивних заходах табору та було відмічено активних учасників грамотами і солодощами.
І на завершення вихованці подивились виставу від Рівненського музично-драматичного театру, пограли у квест та потанцювали на дискотеці).
Прощавайте, "Дзвіночки"! До наступного року!

11 червня - День капелюшків

Як сьогодні змінилися наші дівчата — справжні панночки, а хлопці — гарні парубки. В чому справа? Сьогодні в таборі «День капелюшків». А передувала святу велика підготовка: колективна справа «Капелюшкова фантазія»,  конкурс "Whose hat is the most creative?" і розваги.
Найкращі капелюшкові фантазії загону можуть позмагатися з капелюшками самої Катерини Осадчої.

10 червня - День природи

Яка найпопулярніша тема для спілкування у Великобританії? Звісно, погода. Не оминула ця тематика і наших вихованців. У ігровій формі діти дуже швидко згадували слова, продемонстрували уміння описувати пори року та згуртовано працювати у команді. Родзинкою цього дня був майстер-клас з виготовлення дерев'яного оберегу, що виконує бажання) А фізичні вправи та розваги на свіжому повітрі сприяли гарному настрою та додали бадьорості. Було дуже весело, динамічно та корисно.
Вихователь - Кузьмич О.М.

Сторінка 1 з 5