Шкільний форум «Батьки і діти. Єдність поколінь?»

«ЕКОДІМ»

Шкільний форум «Батьки і діти. Єдність поколінь?»

НВК школа-ліцей №19, м. Рівне, 10 грудня, 2013

ДІТИ

БАТЬКИ

Що ви хотіли б взяти у власну сім¢ю

зі своєї  родини

Що ви хотіли б, аби діти перенесли

з вашої родини у власну сім¢ю?

Святкування усіх свят у колі родини, турботу, вихованість, відкритість, любов.

Вміння порозумітися, поступитися, вислухати.

Дисципліну і порядок, не перешкоджати дитячому бажанню бути собою, дозволяти їм мріяти.

Порозуміння, бажання ділитися своїми переживаннями, наводити хороші приклади.

Почуття, що в сім¢ї завжди підтримають.

Відповідальність за свої вчинки, підтримку.

Щирі відносини, допомогу один одному, піклування, відсутність таємниць, повагу до старших.

Досвід, співпрацю, чесність, ввічливість, доброту, вміння цінувати один одного, повноцінну сім¢ю.

Силу духу, взаєморозуміння, повагу, чесність, щирість, щедрість, сімейні традиції.

Любов до своєї родини, взаємоповагу, вірність.

Доброту, чесність, милосердя.

Почуття відповідальності за долю інших.

Щоб члени родини любили Бога. Взагалі, я хочу бути схожою на свою маму і чинити так, як тато.

Турботу, уважність до проблем родичів, толерантність, демократизм, вислів: «сім¢я – понад усе».

Згуртованість.

Брати до уваги зауваження, спілкуватись про проблеми, толерантність, повагу.

Вміння спілкуватися з дітьми.

Піклування про добробут своєї сім¢ї.

Піклування до тварин, у яких немає домівок.

Хочеться, щоб діти насамперед виросли і стали добрими людьми, які завжди будуть відгукуватися на радість і смуток.

Традиції моєї сім¢ї, любов до тварин, взаємоповагу, виховувати своїх дітей так, як виховували мене.

Щоб діти пам¢ятали про родину, дбали про неї, цінували традиції сім¢ї.

Допомогу один одному, повагу, розуміння, проводити час у спілкуванні, християнські цінності.

Тепло стосунків, чесність та порядність, бажання бути потрібними тим, хто того потребує, повагу до старших.

Хочу бути, як мій тато, який поважає свою дружину і любить її. Щоб була християнська сім¢я. Виховувати правильно своїх дітей, так як це роблять мої батьки.

Патріотизм, високу принциповість, активну життєву позицію, вислів: «мої діти – моя гордість».

Аби в сім¢ї панувала спільна мова між дітьми та батьками і господарем мого дому був Бог.

Віру в Бога; практичне втілення Його заповідей; Святе Письмо, як основу  родинних стосунків; шанобливе ставлення до старшого покоління та безумовну любов до своїх дітей.

Вислів: «Найкращий друг дитини – мама і тато».