Методична робота
1 Переможці Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН 2021 – 2022 н.р.
2 Наказ «Про затвердження Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2021/2022 навчальному році», додатки 1 – 8.
3 Про затвердження Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського захисту науково-дослідницьких робіт
4 Правила проведення І,ІІ етапів конкурсу МАН
5 Зустріч педагогів, які опікуються організацією інклюзивного навчання в ЗЗСО.
6 Cучасні підходи до організації освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання.
7 Семінар-теоретична конференція «Проєктування уроку на засадах компетентнісного підходу»
8 Академічна доброчесніть для вчителя і учня!
9 Що таке академічна доброчесність?
10 Вітаємо переможців І етапу (міжшкільного) Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021- 2022 н.р.