Історія України на сторінках «Кобзаря» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 березня 2020, 11:00

5 березня в актовій залі НВК №19 відбулася мистецька академія «Історія України на сторінках «Кобзаря» Тараса Шевченка», у якій взяли участь дев’ятикласники.

Цікаві виступи з історичними повідомленнями, літературними розвідками майстерно доповнювали виразне читання учнів Кравчука Станіслава та Коваля Миколи.

У заході взяли участь учні: Гогон Софія (9-А клас), Гуз Вікторія, Кашуба Ігор (9-Б клас), Блакитна Вікторія, Воронюк Ольга та Добринська Іванна (9-В клас), а також квінтет «Родина» (керівник Островський Юрій Володимирович).

Атмосфера урочистості, дух патріотизму панували під час заходу. Кожен відчув себе частинкою великого українського народу, який з такою любов’ю і болем оспівував у своїх творах великий український митець.

Учитель української мови та літератури

Остафієва Є.М.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2020, 11:14