Віч-на-віч зі словом Кобзаря PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 березня 2020, 10:56

4 березня 2020 року у нашій школі було проведено захід до дня народження Тараса Шевченка. У  святі взяли участь учні 5-Г, 8-В, 11-А та 11-Б класів. У кабінеті № 314 було встановлено «відкритий мікрофон», тож кожен охочий міг продекламувати свій улюблений вірш великого Кобзаря. До цього дня учні ретельно готувалися – перечитували твори і вчили їх напам’ять.

Молодші школярі декламували такі вірші, як «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало», «Думка», «Заповіт» та інші. Старшокласники ж підготували літературний монтаж поеми «І мертвим, і живим…». Учениця 11-Б класу Ірина Балашова виконала власну пісню на слова вірша «І смеркає, і світає…».

Учні переконалися, що поезія Тараса Григоровича Шевченка не втратила своєї актуальності й сьогодні. І глядачі, і учасники заходу створили довірливу атмосферу, у центрі якої панувала поезія Кобзаря.

З. В. Наконечна, учитель української мови і літератури