Знайомство з STEM-освітою PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 січня 2020, 12:02

STEAM-освіта – це одна з головних тенденцій у світовій і українській системі освіти. Головною перевагою для школярів є їх підготовка до реального життя. STEAM-підхід дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтоване мислення.

Сьогодні STEAM-lab центру «Вікно в Америку», що у обласній науковій універсальній бібліотеці, є важливим простором для кожної школи, де реалізуються основні постулати STEM-освіти. Адже це місце можна сміливо вважати саме таким ресурсним осередком і експериментальним майданчиком як для учнів, так і для вчителів. Адже серед технічних сервісів тут в наявності є: 3D принтер, 3D ручка, плотер, графічний планшет, ламінатор, якими можна безкоштовно скористатися і розвинути свої творчі навички.

Щоб більше дізнатись про роботу центру, сюди завітали учні 6-Б класу. Вони ознайомлювались із змістом роботи центру, його фондом, STEM лабораторією , активно опановували усі технічні новинки лабораторії і відкривали для себе нові горизонти.

Класний керівник – Кузьмич О.М.