Вчимося робити добро PDF Друк e-mail

Щороку учнівська громада бере участь у благодійних акціях, ініційованих Парламентом дітей міста. У рамках акції «Діти-дітям» збирали книжки, канцелярське приладдя, іграшки тощо.

А акція «Врятуємо життя разом»  надихнула провести шкільний благодійний ярмарок та взяти участь у міському. Було зібрано і передано від НВК № 19 -  19563 грн.

Рекордна сума була зібрана під час новорічно-різдвяного шкільного благодійного ярмарку – 310489 грн. Школярі (представники  шкіл, які рахували гроші) вирішили розділити ці гроші в залежності від складності діагнозу. На підтримку Володимиру Дворянському, учню нашої школи, виділено 36500 грн.

Ми дякуємо усім учням та батькам, які долучилися до цієї доброї справи.

Будьте щасливі та здорові. Вітаємо усіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами !

Новак Юрій,11-Б, голова учкому НВК № 19,

Микуляк Юлія,10-А, заступник голови учкому