Тиждень козацької слави PDF Друк e-mail

Тиждень козацької слави, який проводився у НВК № 19 з 15 по 18 жовтня, завершився.  Декілька років поспіль для нашої учнівської громади ця подія є визначною, адже у ній задіяно майже всі класи.  Спочатку авторитетні старійшини з числа старшокласників та учкому обговорюють план Тижня, щоразу додаючи якісь «родзинки», потім, після узгодження з адміністрацією, визначають відповідальних, місце і час проведення. Треба сказати, що ще жодного разу директор не відмовила учкому, адже учкомовці, як ми їх називаємо, користуються авторитетом не лише у однолітків.

Завжди найяскравішим дійством у Тижні залишається  ярмарок – виставка-продаж українських страв. Це щось нагадує Сорочинський ярмарок: цікаво, яскраво, смачно, галасливо. Окрім традиційних заходів, таких як

«Караоке на перерві», спортивних конкурсів «Сильні та вправні», новими були: конкурс для 9-х класів «Мода по-українськи», «Козацький квест», «День жовто-блакитних  бантиків» та фотозона.

Рогаль С.Р., педагог-організатор НВК № 19