ШОУ ТАЛАНТІВ PDF Друк e-mail

У четвер, 10 жовтня, у всіх на обличчі сяяли посмішки, очі горіли бажанням показати щось неймовірне! Публіка була ошелешена. Чому? Тому що саме сьогодні відбулося Шоу Талантів, на якому учні  1-11 клас показали свої творчі здібності та наполегливу працю. Батьки, вчителі, ровесники, групи підтримки - усі гучно аплодували і маленьким і дорослим Зірочкам! Глядацькій аудиторії були презентовані сучасні мистецькі формати: хореографія,  гімнастика, вокал, декламування, живопис, оригінальні жанри, інструментальні твори ( гра на  фортепіано, струнних та духових інструментах).

Бажаючи всім учасникам зустрічі творчої наснаги і натхнення, однодумців у творчих пошуках, завзятості й сміливості у своїх прагненнях, учнівське самоврядування школи вручило усім грамоти та медалі.

Хто вірить у себе, той матиме прекрасне майбутнє.  Не зупиняйтесь на досягнутому,  сміло  йдіть до своєї мети!

Микуляк Юлія, 10-А клас,

заступник голови