Герої не вмирають PDF Друк e-mail

У середу, 18 вересня , учні  НВК 19 вшановували пам`ять героя України, героя Небесної сотні, учасника Євромайдану Олександра Храпаченка.

Олександр народився 18.09.1987 року у Рівному, а нашу школу закінчив у 2004 році. У цьому ж році вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на кафедру театральної режисури. У виші, як і в школі, Олександр  був найяскравішим студентом факультету : провідним актором, солістом театру вільної пластики «Яблуко», що діяв при кафедрі театральної режисури. Мабуть,  всі, хто його знав, вірили, що Майдан його покликав  по велінню серця , бо він був  щирим, чесним, відкритим. Таким і залишиться у нашій пам`яті.

Короткою була його стежина життя: він загинув  20 лютого 2014 році, йому було лише 27. Похований Сашко в м. Рівному  на Алеї Слави, поряд з іншими загиблими героями Небесної сотні.

Щороку ми проводимо  Дні пам`яті, присвячені нашому випускнику, під час яких розповідаємо  учням школи про  Олександра.

Ми схиляємо голови  в знак поваги і скорботи !

7-А – Анна Мельникович, Тетяна Камінська.