«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» PDF Друк e-mail
Четвер, 07 березня 2019, 13:38

06.03.2019 р. в НВК № 19  відбулося літературно-мистецьке свято «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Учні школи  підготували художнє читання  поезій  «Садок вишневий коло хати…» (Опанасюк Н., 5-Г), «Тяжко- важко в світі жить» (Камінська Т., 6-А), «Минають дні, минають ночі» (Казмірук М., 9-А),  уривки із   балад «Причинна» (Савич К., 8-А), «Лілея» (Процюк Б., 11). Під час концертної програми  звучали бандура, саксофон, фортепіано, гітара,  під акомпанемент яких школярі виконували пісні на слова Кобзаря («Встає хмара з-за лиману», 7-Б, «Тече вода», 5-В; «Тече вода з-під явора», Карбушева О, 3-В). На заході було використано сучасні відеоматеріали (презентації, відеофільми, мурали, кліпи). Справжньою окрасою свята став  спів Балашової Ірини  на слова Шевченка «Тече вода в синє море».

Учителі української мови і літератури