Жіноча доля у творах Тараса Григоровича Шевченка PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 березня 2019, 13:13

04. 03.2019 року в НВК№ 19 у 9-В класі був проведений бібліотечнийурок «Тема жіночої долі у творах Тараса Григоровича Шевченка». Учні класу мали змогу ознайомитися із  виставкою живописного і художнього доробку митця «Дуалізм образу Катерини в однойменних творах Т. Г. Шевченка : поемі та картині», прослухати цікавий матеріал бібліотекарів школи Файзенберг О.В., Пашковської О.В. про роль матері, сестри, подруги, коханої у житті і творчості Т. Г. Шевченка.

Дев’ятикласники підготували до уроку повідомлення про ранні балади Кобзаря, у яких йдеться про дівочу і жіночу долю(Середюк О.,Денещук О., Ковальчук О., Сидорчук А., Іванова О.), прокоментували презентацію за поемами «Катерина» і «Наймичка» (Аніскіна В., Кропива О.); учні також продемонстрували художнє читання  вище згаданих творів (Матвіїв Д., Сергєєва В., Кутаєв В., Денещук О., Заремба Д.). Окрасою уроку стало виконання пісеньСидорчук Я. про жіночу долю на слова Т. Г. Шевченка.

Васюта С.Д., учитель української літератури; Файзенберг О.В., Пашковська О.В., бібліотекарі.