Знову разом PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 09:04

У суботу, 2 лютого у нашій школі відбулося свято зустрічі випускників із рідною школою   «Забута мелодія дитинства». Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.Ця зустріч повертає у ті незабутні роки юності, які залишилися у пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи та невдачі. Забута мелодія дитинства. Для кожного вона звучить по-різному. Для одних вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх рідна та неповторна і неодмінно пов’язана зі школою.

Ми, активісти самоврядування, ретельно готувалися до цієї події: збирали фотографії, інформацію,спогади про випускників-ювілярів. Тридцятирічний ювілей відзначали випускники-восьмикласники 1988-1989 н.р. (випустилося 6 класів), двадцятип’ятирічний – випускники-одинадцятикласники 1993-1994 н.р. (випустилося 5 класів), двадцятирічний ювілей святкували випускники 1998-1999 н.р. (випустилося 4 класи), 10 років промайнули, мов хвилина, для випускників 2008-2009 н.р.(3 класи). Окрім випускників ювілейних років до школи завітали випускники, які закінчили школу 15 та 5 років тому. З радістю ми зустрічали і своїх друзів, з якими проводили загальношкільні заходи декілька років тому, але їх ми теж називаємо випускниками.

Ми дякуємо усім гостям, які завітали до школи, адже вона причепурилася з нагоди свого тридцятиріччя і дуже хотіла похвалитися своїми здобутками і  перед  випускниками.

Удодік Софія та Новак Юрій, 10-Б клас ( ведучі свята)