Безпека дорожнього руху – це життя PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 листопада 2018, 11:05

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. Насамперед, це підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених Правил дорожнього руху.

У  рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в НВК №19 для учнів 8-Б була проведена година спілкування «Безпека дорожнього руху – це життя!»

Проведення заходу показало, що учні добре знають Правила дорожнього руху, володіють навичками безпечної поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Вихованці зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого й чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на дорогах.

Класний керівник 8-Б класу Остафієва Є.М.