Журналістське дослідження «День писемності та мови очима дітей» PDF Друк e-mail
Середа, 07 листопада 2018, 11:19

07 листопада до Дня української писемності та мови було проведено цікаве журналістське дослідження.

Канал «Українська мова» і мультимедійний проект «СловОпис», створений учнями 7-х, 10-х класів НВК школи-ліцею №19, покликаний зібрати інформацію про освітню діяльність школярів, бо саме у школі людина має навчитися досконало володіти державною мовою.

Багатьом учням імпонує манера викладання їхніх учителів, але зі слів дітей, варто змінити ставлення до процесу подачі навчальної інформації. Школярі хотіли б отримувати знання, переглядаючи науково-популярні фільми, для закріплення матеріалу застосовувати інтерактивні методи навчання, мультимедійні засоби, міжпредметні зв’язки.

Дослідження було проведено на високому науково-методичному рівні, воно сприяло кращому усвідомленню значимості української мови в житті школярів, викликало жвавий інтерес до обговорення серед учнів.

Відрадно, що всі учасники дослідження щиро висловили своє бажання розмовляти рідною мовою.

Переглянути журналістське дослідження

Учитель української мови та літератури Клічук Т.Д.

Останнє оновлення на Середа, 07 листопада 2018, 11:32