Акція «Турбота» PDF Друк e-mail

«Благодійність починається із дому…..»  Адже саме із турботи про рідних і близьких розпочинається виховання ціннісного ставлення до сім’ї, родини та людей. Прагнення робити добро для інших, дарувати їм віру та надію у завтрашній день передається на генному рівні і кожен з нас може передати ці надбання для своїх нащадків…

«Турбота». Під такою назвою Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста України проводила з 1 вересня по 17 жовтня 2018 року щорічну акцію по збору  овочів, продуктів харчування, засобів гігієни , одягу найменш захищеним верствам населення.

Учні НВК № 19 також долучилися до цієї акції і 17 жовтня передали продукти харчування, засоби гігієни представникам Товариства Червоного Хреста.

Фодор Тетяна 11клас