ТИЖДЕНЬ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ-2018 PDF Друк e-mail

ТИЖДЕНЬ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ-2018

Згідно із планом традиційного свята «Тиждень козацької слави», приуроченого до знаменних дат( Дня українського козацтва, Покрови, Дня  захисника України), у НВК 19 упродовж 08-12 жовтня відбулися  цікаві заходи, ініційовані учкомом освітнього закладу. Свято традиційне, але щоразу ми намагаємося додати якусь родзинку.

Заплановано і проведено:

Понеділок. Відкриття Тижня козацької слави  та майстер-клас «Козацьке бойове мистецтво «СПАС», спортивні змагання між куренями 4-х класів (перемогу отримав курінь 4-Д класу).

Вівторок. Радіоперерви (звучання пісень козацької тематики), перегляд мультфільмів  «Як козаки…» учнями 1-4 класів під час годин спілкування.

Середа. Естафети «Найспритніші козачата» (перемогу отримали козачата 5-Б та 5-В класів), змагання з футболу «Кубок козацької слави» ( перемогла збірна команда 8-х класів).

Четвер. Фестиваль українських страв – родзинка нашого Тижня. Адже що може бути найсмачнішим за українські страви! Вареники зі шкварками, пампушки з часником, рожеве прозоре сало на шматочку чорного хліба, узвар, каша – це і є справжня здорова їжа козаків. Було  галасливо, весело і смачно!

Конкурс між командами 5-х класів «Зростаємо козаками»  засвідчив, що наші козачата вміють не лише гарно вчитися,але й  весело відпочивати. А який відпочинок без рухливих ігор, пісень і жартів?

П'ятниця. Караоке «Народна пісня – сила невмируща». Це було справжнє свято народної пісні. Спочатку несміливо, а потім все більше і більше ставало бажаючих довести,що вони знають і уміють співати народні пісні. Навіть учителі разом із директором підспівували і підтанцьовували, утворивши  разом із учнями імпровізований хор народної пісні. Що може бути краще веселого настрою, козацького духу!

Команда юнаків і дівчат взяли участь у міському фестивалі «Червона калина». Вони продемонстрували уміння ходити строєм,виконувати козацьку пісню.

Флешмобом «Державний прапор – символ незалежності», який провели учні 8-9 класів, завершився Тиждень козацької слави.

Тиждень завершився, але я вірю, що він не забудеться, адже все було  яскраво, дружньо, запам'ятовуюче!

Переглянути фотододаток

Голова учкому НВК19 Фодор Тетяна.