Уроки учкому PDF Друк e-mail

Закінчилися канікули, і почалося навчання: для старшокласників - шкільні будні, а  для первачків -  відкриття чогось нового, цікавого і незвичного. Окрім гарних і світлих кабінетів у школі є багато дивних і незрозумілих приміщень, у які дехто заходить з острахом. Дивні люди!  Ну чого боятися психолога, медичного працівника, організатора, бібліотекаря, директора. Це вам можуть підтвердити наймолодші учасники учбового процесу. Адже сісти у крісло директора, перебрати папери на столі, погратися у «квіткових джунглях», ховатися під стіл і не отримати жодного зауваження – це так захоплююче! І в цьому немає нічого дивного: учнівське самоврядування  вирішило  провести  уроки-знайомства  зі школою і правилами поведінки  у  школі. Невимушена атмосфера  створила позитивний настрій, діти отримали задоволення.

Возна Тетяна , Хомич Світлана, 9-Б