Безпека життя PDF Друк e-mail

Безпека життя

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» та профілактики ДТП учком школи взяв участь в організації та проведенні заходів для учнів молодших класів «Безпека руху - це життя», «Пожежна безпека». Комісії дисципліни і порядку та з питань інформації, об’єднавши зусилля, провели цікаві заходи, використовуючи різні форми подання інформації. Діти дуже допитливі –з перших років життя їх приваблює різноманітність дорослого світу: будинки, вулиці, транспорт. Бажання постійно відкривати щось нове часто наражає їх на небезпеку на вулицях міста. Але їм важко вивчити дорожні знаки, сигнали світлофора, жести регулювальника, тому старшокласники підготували цікаві завдання: розмальовки із завданнями , малюнки на асфальті, тематичні сценки.

Голова учнівського самоврядування  Фодор Тетяна, 11 клас