Побажання батькам першокласника PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 серпня 2018, 17:07

Побажання батькам першокласника

Шановні батьки!

Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Ми сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно і цікаво у нашій школі. Тому дамо Вам декілька порад, які повинні виконати батьки першокласника 1-го вересня.

1. Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кімнату кульками, плакатом з веселим написом.

2. Приготуйте маленький, барвисто оформлений подаруночок і покладіть його поряд з подушкою дитини.

3. Якщо Ви напередодні зібрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною і покладіть ще якісь дрібні речі: комічну гумку або незвичайний олівець.

4. Цього дня забороніть собі повчати дитину, підвищувати на неї голос. Не сердьтеся і не хмуртеся!

5. Відкладіть усі справи і візьміть відгул. Ви повинні бути поряд, коли дитина переступить шкільний поріг.

6. Скажіть своєму першокласнику, як добре і чудово він виглядає.

7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, що їй сподобалося, що вона робила, похваліть за те, що вона трималась впевнено (навіть якщо це не так).

8. Увечері організуйте святкову вечерю. Запросіть бабусь, дідусів.

9. Не забудьте сказати дитині, як сильно Ви її любите.

10. Лягаючи спати, дайте слово і надалі бути до дитини таким лагідним, спокійним і уважним, як сьогодні.

Усе це дасть можливість дитині зрозуміти, що події, які відбуваються в її житті, дуже важливі і для батьків. Це додасть їй упевненості, налаштує на серйозну, цікаву роботу. Бажаємо успіху!