Про вибір підручників для 5 класу. PDF Друк

Витяг із протоколу № 3

засідання педагогічної ради Рівненського навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19 Рівненської міської ради

13.02.2018 р.

Голова: І.С.Верхова

Секретар: Н.В.Йонко

ПРИСУТНІ: вчителі - 78 осіб

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про вибір підручників для 5 класу.

СЛУХАЛИ:

Баранову Т.П., заступника директора з НВР, яка повідомила, що електронні версії оригінал-макетів допрацьованих підручників для 5 класу відповідно до чинних навчальних програм знаходяться на веб-сайті Інституту модернізації освіти і потрібно зробити остаточний вибір із вказаного переліку підручників.

ВИСТУПИЛИ:

1. Васюта С.Д., вчитель української мови та літератури, яка повідомила, що вчителі української мови ознайомились із електронними версіями підручників і запропонувала обрати для навчання учнів 5 класу такі: «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.), «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.).

2. Ничипорук В.В., вчитель англійської мови, яка повідомила, що вчителі англійської мови ознайомились із електронними версіями підручників і запропонувала обрати для навчання учнів 5 класу такі: «Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас » (авт. Карпюк О.Д.), «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивчення англійської мови. 5 клас» (авт. Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.).

3. Холодова Т.В., вчитель зарубіжної літератури, яка повідомила, що вчителі зарубіжної літератури ознайомились із електронними версіями підручників і запропонувала обрати для навчання учнів 5 класу такі: «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук С.В.).

4. Смірнова Л.А., вчитель математики, яка повідомила, що вчителі математики ознайомились із електронними версіями підручників і запропонувала обрати для навчання учнів 5 класу такі: «Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.).

5. Семенюк В.О., голова методичного об’єднання вчителів природничих предметів, яка повідомила, що вчителі природознавства і основ здоров’я ознайомились із електронними версіями підручників і запропонувала обрати для навчання учнів 5 класу такі: «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.), «Основи здоров’я. 5 клас » (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).

Голосували: одноголосно

УХВАЛИЛИ:

Обрати для навчання учнів 5 класу на 2018-2019 н.р. наступні підручники:

1. «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.).

2. «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.).

3. «Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас » (авт. Карпюк О.Д.).

4. «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивчення англійської мови. 5 клас» (авт. Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.).

5. «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук С.В.).

6. «Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.).

7. «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.).

8. «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).