«Сучасник і сучасниця -2018» PDF Друк e-mail

27 березня у НВК 19 відбулася захоплююча подія – шкільний конкурс «Сучасник і сучасниця-2018». У конкурсі брали участь артистичні,креативні, цілеспрямовані, енергійні сучасники 9-10 класів. Всі учасники блискуче впоралися із конкурсними завданнями.

Представники 9-В класу для першого конкурсного завдання («Представлення»)  створили фільм, який відповідав всім вимогам  цього виду мистецтва. А дует 9-Б класу у «Сценічній мініатюрі»підкорили глядачів своєю безпосередністю і комедійним талантом. Під частретього  конкурсного завдання («Поезія») журі було приємно вражене глибиною осмислення поетичного слова, прекрасною дикцією, емоційністю. Це  доводить, що підліткам близькі і зрозумілі прекрасні , чисті почуття.

Хто зна, можливо, саме у нашій школі народився геній Коко Шанель,  Крістіана Діора. Це можна було судити по реакції глядачів під час презентації «Моди ХХІ століття»:  бурхливими оплесками вони зустріли дефіле 9-А класу (Екомода), 9-Б класу( Практичний одяг для вчителів), 10 класу  ( Одяг для підлітків), а  9-В класу (Історія моди).

На завершення хочеться додати, що такі конкурси   дають змогу розкритися дитячій уяві, фантазії, креативному мисленню та поповнити команду учнівського самоврядування школи.

До речі, переможцями конкурсу стали учні 9-Б та 9-В класів.

Рогаль С.Р, педагог-організатор школи.