Ми за здоровий спосіб життя PDF Друк e-mail

30 листопада відбувся конкурс агітбригад для учнів 6-х класів «Ми за здоровий спосіб життя», ініційований учкомом школи. Виступи команд мали високий рівень підготовки: відчувалася вправна і досвідчена рука класних керівників. За що їм окрема подяка від учнівського самоврядування школи.   Різні форми подачі  матеріалу урізноманітнювало виступи, робило їх більш цікавими і пізнавальними. Команда 6-А використовувала фотоматеріали, 6-Б сценічну мініатюру, 6-В – пісні, 6-Г показали злагодженість, цікавий підбір матеріалу та високий рівень виконання пісень.

До речі, членами журі були класні керівники 6-х класів: класний керівник 6-А класу (Семенчук Юрій Петрович) оцінював виступи 6-Б, 6-В,6-Г; а класний керівник 6-Б ( Ручка Галина Федорівна) оцінювала виступи 6-А, 6-В,6-Г; класний керівник 6-В (Сорочинська Валентина Андріївна) , відповідно, оцінювала 6-А,6-Б, 6-Г; а члени батьківського комітету 6-Г оцінювали 6-А,6-Б, 6-В ( класний керівник 6-Г класу- Романчук Катерина Геннадіївна- брала участь у міському конкурсі «Вчитель року», виборола 1 місце) Класні керівники  віддали звання переможця цього конкурсу команді 6-Г класу. Вітаємо переможців,а класного керівника 6-Г з подвійною перемогою !

Переглянути фотододаток

Голова учкому НВК 19  Дарина Автомчук