Територія новин учнівського самоврядування НВК№19 КОНКУРС «Р О В Е С Н И К И» PDF Друк e-mail

У  четвер, 09.11.2017р., у  НВК №19 був проведений  конкурс  для учнів 7-х класів“Ровесники”. Конкурс складався з таких завдань: представлення команди, реклама традиційної української страви, написання фантастичної казки, турнір капітанів, бліц-турнір.

Діти були надзвичайно талановиті,а кожна команда була по своєму неповторна. Ми були вражені виступом 7-А класу. Учні здивували нас цікавою рекламою сала: їм вдалося зробити її смачною . Неможливо не розповісти про творчі досягнення 7-Б класу, який зміг переписати всім відому казку  про  Колобка  та подати її у більш кумедному варіанті. Окремо хочемо відзначити команду 7-В клас, яка вразила нас своїми вдалими відповідями у  інтелектуальних конкурсних завданнях.

Щодо особистої думки, то мені, як члену журі, було дуже цікаво спостерігати за учасниками конкурсу. Хочу зазначити, що кожен був по своєму унікальним і талановитим. Усі команди показали високий рівень підготовки. Проте перемогу здобув 7-А клас. Наше рішення підтримав зал бурхливими оплесками. Вітаємо усіх учасників та дякуємо за участь у конкурсі.

Переглянути фото додаток

Заступник голови учкому  Фодор Тетяна  та