«Ми – України рідної сини» ( конкурс для юнаків 9-11 класів у НВК 19) PDF Друк e-mail

Реалізовуючи  Програму національного  виховання  учнівської молоді Рівненщини,  у НВК  щороку  проводяться  заходи   до Дня українського козацтва, Дня Захисника Вітчизни  та Дня Збройних Сил України. Активну участь у  підготовці і проведенні  цих заходів  бере учнівське самоврядування школи. Учком намагається йти в ногу з часом:  міняє  формат або конкурсні завдання, прислуховуючись до побажань учнів і учасників конкурсів. А 8 грудня конкурс пройшов під назвою «Ми – України рідної сини» (до Дня Збройних Сил України). Учком підготував 5 конкурсних завдань, з якими хлопці блискуче справилися. Переможцем стала команда 10 класу.

Рогаль С.Р., педагог-організатор НВК 19.