Правовий брейн-ринг PDF Друк e-mail

Згідно із планом роботи учкому школи  та планом загальношкільних виховних заходів  24 листопада було проведено  правовий брейн-ринг , у якому брали участь команди  8 –А, 8-Б, 8-В класів.   Готували  сценарій та турнірні  запитання  члени учкому з комісії  культурно-масової роботи. Після узгодження сценарію голова учкому (Тригубець  Дарина) призначила  ведучих  та відповідальних суддів з числа  авторитетних одинадцятикласників.

Чотири тури  восьмикласники пройшли достойно, а це : «Бліц-турнір», «Конкурс капітанів», «Конвенція ООН про права дитини», «Чорний ящик».  Старшокласники  привітали учасників  і подякували за гарну гру, разом з тим відзначили чудові відповіді і деякі помилки  команд , дали поради  і побажали поважати закон, жити у злагоді з законом , бо тільки так і можна побудувати правову державу.

Р.S Переможцем  правового брейн-рингу  стала команда 8-Б класу.