Учнівське самоврядування PDF Друк e-mail

Учнівське самоврядування - добровільне об'єднання учнів, мета якого формувати вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності демократизму.

Завдання клубу сприяти навчальній та творчій діяльності учнів, формувати особистість з громадянською позицією.

Робота учнів у клубі забезпечує виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя школи, формує ініціативу, здатну приймати нестандартні рішення, особистість, створює широке поле можливостей для самореалізації школярів.

Учасники клубу беруть активну участь у підготовці та проведенні позакласних заходів - "Свято знань", "Посвята у старшокласники", "КВК ЮІР", Новорічних ранків, проводять засідання дебат-клубу, акцій "Милосердя", організовують дозвілля.