Шукаємо таланти PDF Друк e-mail

Згідно з планом роботи школи у НВК №19 було проведено фестиваль «Шукаємо таланти». Комісія з питань культурно-масової роботи учнівського самоврядування брала участь у підготовці та проведенні заходу: інформувала учнів про дату і час проведення, збирала заявки, складала  списки, готувала нагороди, фотографувала під час проведення.

Шкільні таланти приємно всіх здивували! Активність була висока: на сцені виступали учні від 1 по 11 клас!  Батьки, вчителі, однокласники і гості мали змогу познайомитися з маленькими музикантами ( фортепіано, струнні та  духові інструменти), танцюристами, гімнастами, читцями-декламаторами, співаками. Глядачі отримали задоволення від виступів, а артисти, відповідно, заслужені аплодисменти.

Педагог-організатор Рогаль С. Р.