30.05 розпочав роботу мовний загін “Дзвіночок” у складі пришкільного табору “Віночок”. PDF Друк e-mailPlan of the Camp

Daily schedule

День захисту

День захисту дітей в загоні "Дзвіночки"  пришкільного табору пройшов цікаво, весело і активно. Вихованці мали чудову нагоду поспілкуватися, повчитися, пограти  в ігри та головне, попрактикувати англійську мову з носієм мови Джойсі (Joyce), яка працює вчителем початкових класів в Канаді, провінція Альберта.

Гідно та креативно представив себе  мовний загін "Дзвіночки" на відкритті пришкільного табору.

Цікаво застосовувати англійську мову в іграх, заочних подорожах країнами Європи, театральних виставах, екскурсіях.

Англо-мовний загін "Дзвіночки" НВК №19 починає день із ранкової зарядки, а 06 черня він розпочався із пригод. Вихованці загону брали активну участь у квесті "Олімпійські ігри", разом шукали відповіді на цікаві запитання та потрапляли в різні пригоди.

З нетерпінням вихованці англо-мовного загону НВК №19 м. Рівного чекали повторної зустрічі з носієм англійської мови Джойсі, яка працює вчителем початкових класів у Канаді. Живе спілкування англійською мовою в ігровій формі спонукало школярів практично застосовувати знання, що отримали упродовж навчального року. Школярі вчилися брати інтерв’ю один в одного щодо улюблених видів спорта та відомих спортсменів, відпрацьовували новий матеріал за допомогою вікторини, рухливих ігор.

Літо золоте у пришкільному англо-мовному загоні нам дуже подобається:  ми відпочиваємо, вчимося, спілкуємося англійською мовою.

Цікаво пройшов у таборі День театру. Англо-мовний загін "Дзвіночки" не тільки переглядав виставу з грою професіональних акторів, але й сам показував виставу "Від пацанки до панянки". Усі вихованці мали можливість уявити себе акторами. Як весело у таборі!

 

 

10.06.2016 р. в англо-мовний загін завітав випускник нашої школи Ігор Овсієнко, який проживає в Америці з 1992 року. Діти зацікавлено розпитували гостя про життя, навчання та традиції школярів в Америці. Вихованці загону спілкувалися англійською мовою та переконалися в необхідності удосконалювати її.

 

До нових зустрічей, Bluebells!

Як швидко промайнув відпочинок у англомовному загоні

пришкільного табору НВК 19.

Залишили приємні враження пішохідні екскурсії рідним містом, презентації авторських проектів, спортивні змагання, квести, культпохід в зоопарк, виступи в концертній програмі, ігри, цікаві зустрічі, перегляд вистав, участь у брейн-батлах.

Вихованці із задоволенням включалися в спілкування англійською мовою, використовуючи знання, набуті упродовж навчального року.  Діти мали можливість удосконалювати мову  не тільки з учителями своєї школи, але й носієм англійської мови  учителем початкових класів із Канади Joyce Quemuel, випускником нашої школи  мешканцем США з 1992 року  Ігорем Овсієнком та студентами-волонтерами РДГУ.

Дякуємо організаторам літнього відпочинку у мовному загоні за можливість удосконалювати знання в ігровій формі!


Враження від відпочинку у англомовному загоні "Bluebells"

 
Как создать школьный сайт.