Екологічний місячник у НВК 19 PDF Друк e-mail

Згідно плану роботи учкому у нашій школі  було проведено   Екологічний місячник .  Голова учнівського  самоврядування  звернулася до класних активістів з проханням підготувати і провести заходи  до Дня довкілля, Дня Землі,   Дня Чорнобильської трагедії . До речі, ці заходи  учні готували самостійно і , звичайно, дуже хвилювалися , коли запрошували  членів учнівського  самоврядування школи    дати оцінку своїй роботі. Диспути, бесіди , інформаційні повідомлення  - така форма класних заходів була  високо  оцінена членами комісій учкому.

На завершення  місячника , під час  проведення Дня цивільного захисту , на сцені  виступали  агітбригади 6-х  класів ( « Ми – за здоровий спосіб життя»),

8-х  класів ( команда «Дивосвіт»  представила композицію « Збережемо планету» ),

10-х класів (команда   ДЮП  «Гарячі серця» представила  програму  « Хто пожежні   правила  всі знає, того пожежа обминає»).

Жовнірук Христина ,8-А клас.