Чорнобиль PDF Друк e-mail

Після обрання  нового голови учнівського самоврядування  та голів комісій ( вибори відбулися  24 березня) , новий склад активу швидко включився в роботу  і провів  декілька заходів: конкурс

« Україночка», «Тиждень здоров’я», стали учасниками ділової  гри-симуляції  «Проект від «А» до «Я» (ПДМ ), «Чорнобиль- 30 років».

Підготовка заходу до Дня Чорнобильської трагедії  відкрила  незнані  нами трагічні  сторінки  нашої історії :  величезної екологічної біди  світового масштабу. Хоча  всі класи проводили  години спілкування  до цієї дати, але ми   вирішили   самі  провести захід  і запросити учнів молодших класів . Не відмовили  у допомозі  вчитель музики Василь Васильович  та випускниця нашої школи Світлана Малько   ( лауреати  Всеукраїнського конкурсу ім. Д. Луценка, 2006р.), вони виконали пісні  «Чорнобильська зона»,  «Чорнобильські хати».

Дорогою ціною заплатив український народ за цю техногенну аварію, ми – його діти  - не повинні про це забувати.

Новообрана  голова  учнівського  самоврядування

Дарина Тригубець, 10- А клас.