Всесвітній день водних ресурсів PDF Друк e-mail

22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. З метою формування уявлення про воду як джерело всього живого, формування бережливого ставлення до природних ресурсів, сприйняття природи через художнє слово , учкомівці комісії з питань інформації  ( педагог-консультант – бібліотекар школи  Олена Вікторівна Файзенберг ) розробили ряд заходів до цієї дати. Це пізнавальні уроки «Воду шанувати – життя шанувати», випуск стіннівки «Вода – джерело життя», інформаційні  п’ятихвилинки, бесіди « Бережіть воду – джерело здоров’я»,  «Де росте верба, там чиста вода». До проведення п’ятихвилинок у 4-х класах  були залучені учасники тренінгового курсу Програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Гресь Катерина, 11-Б клас.