Вибори голови учкому PDF Друк e-mail

21 березня відбулася зустріч із кандидатами на посаду голови учнівського самоврядування, під час якої учнівська громада мала    змогу  не тільки познайомитися із ймовірною головою учкому , але й прослухати програму  дій на цій посаді, задати запитання  та отримати відповіді. У обговоренні та виборах брали участь виборці  5-11 класів.

Довгоочікувана подія відбулася – ми вибрали  голову учкому.  Із 8 кандидатів,  Нища Вікторія (8-Б кл.),  Хімейчук Олександра (8-Б кл.), Автомчук  Дарина (9-Б кл.), Тригубець  Дарина  (10-А кл.), Целюх  Яна ( 10-А кл.), Яремчук  Анна (10-А кл.), Брончук  Ольга (10-Б кл.),  Карпюк  Віталій (10-Б кл.), найбільшу кількість голосів   набрала учениця 10-А класу  Тригубець  Дарина. (Дарину знають як активіста учкому , учасника шкільної  команди  Дебат-клубу). На першому засіданні  учкому  будемо вже вибирати  голів комісій та заступників із числа кандидатів на посаду голови учкому.

Гресь Катерина , 11-Б.