Навчальний проект вчителів англійської мови Андрошулік І.С., Кущ Ю.П., Ничипорук В.В., Петрушко Т.А., Салівончик Л.І., Томашевської О.М. PDF Друк e-mail

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

тел.: 56305

Клас: 8-10 (20 учнів)

Назва проекту:

Ukraine is

Навчальна тема:

Ukraine:

• Are you sure you know your Motherland?
  • The long way to independence
  • It is worth seeing
  • Ukrainian customs

Мета проекту:

• Виховувати повагу до рідної культури.
  • Поширювати знання про Україну за допомогою англомовного країнознавчого журналу.
  • Сприяти формуванню навичок роботи учнів з інформаційними технологіями 21 сторіччя.
  • Розвивати творчість, комунікативні навички та навички співробітництва учнів.
  • Розвивати критичне мислення, навчати аналізувати інформацію, вибирати головне.
  • Вчити дітей працювати з інформацією, формувати медіа- та ІКТ-грамотність.

Вік учасників: діти 13-16 років

Приблизний час реалізації проекту: 1 місяць       (8-10 уроків)

Міжпредметні зв’язки:

• Історія
  • Географія
  • Країнознавство
  • Інформатика
  • Образотворче мистецтво

Опис проекту:

• Перший етап: вчитель пояснює, що метою проекту є створення електронного журналу про Україну англійською мовою. Обираються підтеми: історія, традиції, видатні особистості, визначні місця, найцікавіші факти про рідну країну.
  • Другий етап: клас ділиться на міні-групи за інтересами. Кожна з груп отримує завдання опрацювати одну з підтем. Обирається редактор -  учень, який координує роботу усіх груп.
  • Третій етап: учні збирають інформацію про рідну країну шляхом відвідування бібліотеки, пошукової роботи в інтернеті та опрацювання запропонованих завдань.
  • Четвертий етап: учні презентують підібраний матеріал у класі англійською мовою. Діти обговорюють результати, вносять необхідні зміни, обирають найкращі ілюстрації.
  • П’ятий етап: Учні проводять набір тексту за допомогою текстового редактору, сканують ілюстрації та готують електронний журнал.
  • Шостий етап: роботи учнів розміщуються на сайті школи та на youtube.

Очікувані результати:

Проект спрямований на виховання в учнів якостей громадянина і патріота України, сприяє формуванню навичок 21 сторіччя, розвиває творчі здібності, створює ситуацію успіху, допомагає збагатити словниковий  запас, розширити  кругозір; виховує успішних та впевнених в собі особистостей, які цінують власну культуру та поважають інші. Проект сприяє популяризації знань про Україну.

Науково-методична новизна проекту:

В англомовному проекті  «Ukraine» використані педагогічні методи, засоби та форми навчання, що відповідають розвитку інформаційного суспільства. Проект має чітку структуру та може бути використаним вчителями англійської мови як під час навчання. Так і в позаурочний час, під час організації літнього мовного табору або при проведенні предметного тижня. Українознавча тематика проекту є актуальною саме зараз, коли увага міжнародного товариства до України неухильно зростає.

Використані програмні продукти:

Інтернет-ресурси,  медіа ресурси, пошукові системи для збору необхідної інформації, аудіо та відео супроводу; Powerpoint, MovieMaker, PictureViewer – для презентації та обробки цифрових ілюстрацій;  MicrosoftWord – для написання тексту; вебсайт  ISSUU – для створення мультимедійної цифрової публікації.

Навчальний англомовний проект

(Перегляд презентації)