Останні новини листопада PDF Друк e-mail

В останні дні листопада,згідно плану роботи учкому, було проведено конкурс агітбригад «Ми – за здоровий спосіб життя» серед учнів 7-х класів. Тема виступу «Власна відповідальність». Команди своїм виступом довели,що саме ми є відповідальними за своє здоров’я. Якщо будемо правильно харчуватися, займатися спортом, не вживатимемо алкоголь, наркотики то будемо здоровими і красивими. Попри те,що переможець був один – команда 7-В класу, подяки заслуговують   і  учні 7-А, 7-Б ,тому що вони  були артистичні, яскраві.

27 листопада відбувся двобій між 8а та 8б класом – шкільний  дебатний турнір. Гра була запеклою, кожна команда наводила зважені аргументи і контрар агументи. І в цій словесній боротьбі     перемогла команда 8-Б класу,яка зуміла довести, що смертна кара для злочинців – це теж вбивство, яке суперечить християнській заповіді «Не вбий» і не личить  демократичному суспільству.

Завершив  Місячник правового виховання випуск стіннівок  «Стоп насильству»  та «Правозахисник». А записки із Скриньки довіри були передані психологу  для бесіди саме  з тими дітьми, які потребували її допомоги.