Героям Слава! PDF Друк e-mail

24 вересня у НВК школі – ліцеї № 19 відбулась презентація книги видавництва « Мамине сонечко» під назвою « Героям слава!». Це « розповіді для дітей про героїв фронту і тилу». Проте, як зазначив представник видавництва Борис Кур’яник, це видання знайде своїх шанувальників і серед дорослих. Вона є своєрідним вшануванням героїзму бійців АТО, які мужньо захищають нашу Батьківщину на Сході України.
Гостями заходу були учні різних шкіл міста, батьки яких є учасниками АТО. Презентацію розпочали учні четвертих класів віршем «Небесна сотня» та пісенний дует композицією «Над землею тумани».
На патріотичний захід було запрошено шанованих людей: начальника управління освіти Василя Харковця, заступника начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому, голову міського товариства «Просвіта» Катерину Сичик, представника видавництва «Мамине сонечко» Бориса Кур’яника. Катерина Сичик визначила головне завдання книги як « героїзація» бійців АТО, а пан Кур’яник як « бажання показати українських героїв, татусів, дідусів цих дітей». Гості запросили усіх школярів долучатися до написання оповідань, а також було оголошено про конкурс на найкраще оповідання про героїв, що воюють на Сході.
Також було презентовано ілюстрації до книги, виконані учнями четвертих класів. Усі присутні були розчулені інсценізацією оповідання під назвою «Герой, син героя», автором якого є Вадим Дорошенко. Завершення презентації супроводжувалось оригінальним флешмобом на пісню « Просто повір у себе» та виступом директора НВК школи-ліцею № 19 Верхової Інни Семенівни.
Залучення школярів до активної громадської діяльності є невід’ємною частиною побудови нової держави, формує активну життєву позицію майбутнього громадянина України.

Гресь Катерина,  11-Б

 
Как создать школьный сайт.