На запрошення Рівненської обласної бібліотеки для дітей шкільні бібліотекарі разом з працівниками обласної книгозбірні взяли участь в антифейковій інтелектуальній грі «НотаЄнота». PDF Друк

Гра відбулася в межах всеукраїнського проєкту «НотаЄнота», до якого долучилися 100 освітніх, культурних закладів, громадських організацій з різних куточків України.
Пройти через шлях фейків та маніпуляцій, розпізнати пропаганду, виявити недостовірну інформацію і врятувати єнота з пропагандистського полону командам «Дослідники», «Віват», «Вперед, до перемоги!», «Захист» та «Оптимісти» допомогли знання та навички з інформаційної безпеки.
Ведуча антифейкової гри Світлана Молчанова, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу обласної дитячої бібліотеки, медіатренер, також запропонувала бібліотекарям обговорити перспективи проведення ігор в навчальних закладах міста.
У фіналі заходу журі в складі Наталії  Адамівни Назарук – директорки Рівненської ОБД та Ніни Миколаївни Волянської, методиста міського управління освіти, оголосило команду-переможця – «Віват». Члени змішаної команди, окрім диплома, отримали  в подарунок видання з медіаграмотності для дітей.

 
Как создать школьный сайт.