Наша гордість PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 серпня 2022, 11:18

Кудряшова Валерія – учениця 11 класу Ліцею №19          м. Рівного, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Психологія» (диплом ІІІ ступеня).

Пишаємося нашою випускницею, яка не лише закінчила навчальний заклад із Золотою медаллю і отримала 200 балів з тестування з української мови, а й успішно завершила навчання у психологічному гуртку Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Протягом останніх років здобула безліч перемог у І, ІІ і ІІІ етапах конкурсів та олімпіад, Міжнародних конкурсах.

У 2021/2022 н.р. - ІІ місце у міжнародному конкурсі з історичного краєзнавства «Мій рідний край» з темою роботи «Таємничі підземелля Рівненщини»; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; ІІІ місце у ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; І місце у ІІ етапі і ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН (секція «Психологія»).

Сфера наукових інтересів Валерії: психологія, українська мова та література, англійська мова, історія. Вона є активним учасником учнівського самоврядування навчального закладу і міста.

Кондратюк Олена Миколаївна – психолог Ліцею №19        м. Рівного, спеціаліст вищої категорії, психолог-методист, відмінник освіти України, лауреат «Золотого дзвоника» у номінації «Педагог – майстер».

Активно працює з творчо обдарованою молоддю, а з 2008 року керує науково – дослідницькою роботою учнів у Малій академії наук в секції «Психологія».

У 2021-2022 навчальному році її вихованка виборола ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Психологія» (диплом ІІІ ступеня).

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 серпня 2022, 12:56