Останній дзвоник PDF Друк e-mail
Неділя, 05 червня 2022, 13:14

Свято Останнього дзвоника для кожного має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Сьогодні особливий день для наших випускників, адже  відтепер вони врізнобіч розійдуться життєвими дорогами. Останній дзвоник звучить для них тривожно і трепетно, адже позаду 11 років безтурботного дитинства, падінь та злетів, перемог  і поразок, веселих друзів та незабутніх вражень. Попереду – безмежний простір дорослого життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо  кожному щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій, амбітних планів і величних звершень, здоров’я і добра, удачі і натхнення та Божого благословення. Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети!

Переглянути відеопривітання

Класний керівник 11-Б класу