Свято закінчення навчального року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 червня 2022, 08:49

Сьогодні особливе свято для кожного: для дітей, педагогів та батьків. Це свято закінчення навчального року. Попереду-канікули, які чекають дітвору. Впевнені, що початок нового навчального року  зустріне нас у стінах рідної школи під мирним небом!

Шкільне дитинство дзвоником злетіло... Цьогоріч він покличе у самостійне життя 60  випускників НВК 19. Зі шкільного порогу ви простуєте у самостійне життя. Нехай його не затьмарюють ніякі незгоди. Україні сьогодні потрібні роботящі руки,розумні особистості, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Тож прославляйте рідну землю, примножуйте славу її захисників! Не забувайте рідну школу, де пройшло ваше дитинство! Мирного неба, незгасної віри, щасливої долі у рідній країні Вам, дорогі випускники!!!

11-А клас

11-Б клас